NFT
Bu Altcoinin Fiyatı Bir Günde Yüzde 80 Değer Kaybetti: Geliştiriciler Nedenini Açıkladı!
Bu Altcoinin Fiyatı Bir Günde Yüzde 80 Değer Kaybetti: Geliştiriciler Nedenini Açıkladı!

Ünlü Kripto Analisti: Bu İki Altcoin Yüzde 50 Düşebilir!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geçtiğimiz Mayıs ayında, yaz mevsiminin başındaki kripto çöküşünü isabetli bir şekilde tahmin eden kripto fenomeni önümüzdeki günler bazı altcoinlerde düşüşün devam etmesini bekliyor.

Twitter’da 650 binden fazla takipçiye sahip olan kripto fenomeni Capo, yeni analizini paylaştı. Ünlü fenomen, özellikle Ethereum (ETH) ve Binance Coin (BNB) fiyatının bir kez daha yarıya düşeceğini öngörüyor.

Capo, takipçileriyle ilk olarak Ethereum grafiğini paylaştı. Kripto fenomeni paylaştığı grafikte ETH’ın önümüzdeki günlerde 600-650$ aralığına düşeceğini tahmin etti. Analize göre 2017’nin sonundaki rallinin zirve seviyesi olan 1350$ alanı, ETH için güçlü bir direnç olacak.

En büyük akıllı sözleşme platformunun yerel tokenı Ethereum, an itibariyle 1215$ civarında işlem görüyor. ETH, haftalık olarak neredeyse başladığı yerde bulunurken son bir ay içinde %20 değer kaybetti.

Capo’nun düşeceğini öngördüğü ikinci altcoin ise dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’in tokenı Binance Coin (BNB) oldu. Kripto fenomeni, BNB’nin 250$ seviyesini kaybetmesi halinde 125-135$ aralığına doğru bir gerileme bekliyor.

Binance Coin (BNB), an itibariyle 310$ civarında işlem görüyor. BNB, bu hafta boyunca %15 değer kazanırken aylık performansı ise %9,30 oldu.

Santiment: Sosyal Analiz Yükselişi Gösteriyor!

Twitter fenomeni Capo özellikle bu iki altcoinde düşüşün devam etmesini beklerken on-chain takipçisi Santiment tam tersini söylüyor.

Santiment araştırmacıları, son zamanlarda “öldü” kelimesinin kripto paralar için sıkça arandığına dikkat çekti. Araştırmacılar, geçmişte “öldü, çöküş” gibi anahtar kelimelerin çok fazla aratıldığı dönemlerde kripto paralarda ayı piyasasını bitiren yükselişin başlamasına dikkat çekti.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!