sikayetkripto
Ünlü İsim, Bitcoin Hakkında “U Dönüşü” Yaptı: İşte Yeni Yorumları!
Ünlü İsim, Bitcoin Hakkında “U Dönüşü” Yaptı: İşte Yeni Yorumları!

Ünlü İsim, Bitcoin Hakkında “U Dönüşü” Yaptı: İşte Yeni Yorumları!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Deneyimli trader Peter Brandt, Cuma günü attığı bir tweet ile önceki Bitcoin (BTC) tahmininde U dönüşü yaptı.

“Bitcoin Başka Bir Sert Düşüş Yaşamayabilir”

Kendisi görüşlerindeki bu değişikliğin nedenini açıkça belirtmese de, dünyanın en büyük kripto parasının başka bir sert fiyat düşüşü yaşamayabileceğini ileri sürüyor. Ancak yine de bir süre daha düşük seyretmesini bekliyor.

Buna ek olarak ünlü trader’ın Bitcoin yanlılarınınki gibi “lazer gözler” paylaşması BTC konusundaki düşünce değişikliğine işaret edebilir.

Analiste göre henüz tam anlamıyla “lazer gözler” paylaşmak için doğru zaman olmasa da şimdilik hafif bir iyimserlik gösteriyor.

Thoughts on $BTC
Trend lower but I'm thinking another sharp decline may NOT happen. For now I'm considering incandescent vision but will transition to LED then laser vision as warranted. Will keep @BitcoinLive1 members updated https://t.co/B21biKQ8fC pic.twitter.com/anKVqsfNUB

— Peter Brandt (@PeterLBrandt) November 4, 2022

25 Ekim’de Brandt, BTC’nin fiyatında sert bir düşüş yaşanacağını iddia etmişti. Özellikle, analist hedefi 13 bin dolar olarak belirlemişti. O dönemde Brandt, Bitcoin piyasalarından bir süre için çok az heyecan beklediğini belirterek, yeni zirvelere doğru bir boğa koşusunun 2023’ün sonlarında veya 2024’ün başlarında başlayabileceğini ifade etmişti.

Brandt’ın BTC hakkında olumlu görüş bildiren tek analist olmadığını da belirtmek gerekir. Perşembe günü Glassnode verilerini paylaşan Ali Martinez, Bitcoin adreslerinin sayısının arttığına dikkat çekti. Analiste göre bu genellikle bir birikim işareti.

Cuma günü yaptığı bir analizde Martinez, 21 haftalık hareketli ortalamanın üzerinde bir kapanışın, varlığın fiyatının 200 haftalık hareketli ortalama civarında 24 bin dolara kadar çıkabileceğini iddia etti.

Ancak tüm analistler de iyimser değil. il Capo of Crypto, BTC fiyatının Kasım ayında 14 bin dolara düşeceği tahminini sürdürüyor. Analist, Bitcoin’in önce 21 bin dolara ve şimdi de 21.500 dolara yükselen son rallilerini başarıyla tahmin etti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!