sikayetkripto
Ünlü Hedge Fonu CEO’su, Bitcoin’de (BTC) Ayının Bitip Bitmediğini Açıkladı!
Ünlü Hedge Fonu CEO’su, Bitcoin’de (BTC) Ayının Bitip Bitmediğini Açıkladı!

Ünlü Hedge Fonu CEO’su, Bitcoin’de (BTC) Ayının Bitip Bitmediğini Açıkladı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin ve kripto para piyasası geçen yılki tüm zamanların en yüksek seviyesinin çok altında işlem görmeye devam etse de ilgi sürüyor.

Kurumsal yatırımcılar, düzenleme dostu yatırım seçeneklerini göz önünde bulundurarak kripto sektörünü yakından incelemeye devam ediyor. Bu arada, sektör uzmanları uzun vadede Bitcoin için büyük bir talep oluşacağını iddia ediyor.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Ünlü Analist Bitcoin’de (BTC) Seviye Verdi: “Bu Desteğe Dikkat!”

Bitcoin’de Ayı Aşaması Bitti Mi?

Pantera Capital’in CEO’su Dan Morehead, mevcut döngünün en kötü kısmının dört ay önce sona erdiğini söyledi. CEO, piyasanın Bitcoin’i Blockchain için bir temsilci olarak görmeye alıştığını düşünüyor:

“Hepimiz Bitcoin’i Blockchain için bir temsilci olarak kullanmaya alıştık, gerçekten ilginç yüzlerce proje var.”

Çarşamba günü CNBC’ye konuşan Morehead, kripto para gibi devrim niteliğindeki şeylerin önümüzdeki on yıl içinde hayatın pek çok yönünü değiştireceğini söyledi:

“35 yıldır ticaret döngülerinden anladığım kadarıyla, dört ay önce bazı şeylerin duvara tosladığı en kötü dönemi atlatmıştık. Piyasanın %75-80 düştüğü bir ortamda buna bir de kaldıraç eklerseniz işiniz zorlaşır. Bence bunun büyük bir kısmı çoktan söndü.”

Pantera CEO’su Blockchain’in önümüzdeki dört ila beş yıl içinde potansiyel olarak milyarlarca insan tarafından kullanılacağını söyledi. Pazarın böyle bir seviyeye ulaşması halinde, talep ve arz dinamiklerinin kripto para birimlerinin fiyatlarını belirleyeceğini de sözlerine ekledi.

Kripto para fiyatları yılın başından bu yana büyük ölçüde zor günler geçirmeye devam ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!