sikayetkripto
DeFi CEO’su, Bitcoin ve Ethereum Fiyatına Dair Tahminlerini Açıkladı ve Bu 5 Altcoine Dikkat Çekti!
DeFi CEO’su, Bitcoin ve Ethereum Fiyatına Dair Tahminlerini Açıkladı ve Bu 5 Altcoine Dikkat Çekti!

Ünlü Bitcoin Destekçisinden Ethereum’a (ETH) Çok Ağır Eleştiriler!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Podcaster, finans uzmanı ve eski yatırımcı Max Keiser Ethereum’u bir kez daha hedef aldı ve dünyanın en büyük ikinci kripto para biriminin merkezi bir saadet zincirinden başka bir şey olmadığını iddia etti.

Keiser aynı zamanda sıkı bir Bitcoin destekçisi olmasıyla tanınıyor.

Keiser Ethereum ve Cardano Kurucularını Hedef Aldı

Keiser, geliştiriciler tarafından açıklanan 120.6 milyon ETH’lik dolaşımdaki mevcut Ethereum arzının aslında daha büyük olduğunu ve 122 milyon ETH’den daha fazla olduğunu iddia eden bir tweet hakkında yorum yaptı.

Max Keiser, Bitcoin hariç tüm kriptolardan nefret eden biri olarak tanınıyor. Bu yılın başlarında, ETH’ye birkaç kez saldırmış ve onu merkezi bir aldatmaca olarak nitelendirmişti.

Hatta yetkililerin Cardano’yu PoS tabanlı ADA tokeniyle Wyoming eyaletinden kovması gerektiğini öne sürdü. Keiser bu konuyla ilgili olarak kripto paralar hakkında çalışan Cynthia Lummis’e seslenmişti.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Ünlü Analist Bitcoin’de (BTC) Seviye Verdi: “Bu Desteğe Dikkat!”

Keiser geçmiş dönemde Cardano kurucusu Charles Hoskinson hakkında da oldukça ağır sözler sarf etmişti. Bilindiği üzere Hoskinson da Ethereum’un kurucuları arasında yer alıyor.

ETH Merge Engelini Aşmıştı

15 Eylül’de ETH geliştiricileri uzun zamandır beklenen yükseltme Merge’i gerçekleştirerek bu Blockchain’in nihayet Proof of Stake madencilik protokolüne geçmesini ve çevreyle ilgili tartışmalı Proof of Work protokolünü geride bırakmasını mümkün kıldı.

Tahminlere göre, Ethereum Proof of Stake’i benimsediği için küresel enerji tüketimi yüzde 0.2 oranında azaldı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!