Ünlü Analistten Heyecanlandıran Ethereum (ETH) Tahmini! Yüzde 325 Artış Bekliyor
Ünlü Analistten Heyecanlandıran Ethereum (ETH) Tahmini! Yüzde 325 Artış Bekliyor

Ünlü Analistten Heyecanlandıran Ethereum (ETH) Tahmini! Yüzde 325 Artış Bekliyor

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü analist Ethereum’da 3 kattan fazla artış bekliyor. İşte analist’in heyecanlandıran ETH tahmini.

10:30
2 Aralık 2021

Ünlü kripto analisti Nicholas Merten, en iyi akıllı sözleşme platformu Ethereum‘un (ETH) mevcut boğa döngüsü sona ermeden önce %325’lik bir büyüme daha yakalayabileceğini belirtti.

İçerik Rehberi

Ünlü Analist Ethereum’da %325’lik Artış BekliyorEthereum’da Son Durum Ünlü Analist Ethereum’da %325’lik Artış Bekliyor Yeni bir strateji oturumunda Ethereum hakkındaki son tahminlerini paylaşan DataDash sunucusu, 458.000 YouTube abonesine Ethereum‘un sonunda 20.000 dolar seviyesini kırması için ne gerektiğini açıkladı. Nicholas Merten Ethereum tahminlerini paylaştığı video’da şu ifadelere yer verdi; Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io’ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

“Ethereum için her şey mükemmel giderse ve ETH‘nin düzgün bir şekilde başlatılmasını sağlamak için bu fırsatı yakalarsak, ‘katman-2 çözümleri’ sonucunda 20.000 dolar seviyelerini görebiliriz. Bu seviyelerin kulağa çılgınca geldiğini biliyorum ama logaritmik grafiğe baktığınızda bu tür yüzde getirilerini daha önce de görmüştük.”

RollUp’lar, ana Ethereum zincirinin dışında işlemleri yürüten ancak işlem verilerini bunun üzerine kaydeden çözümlerdir. İki tür roll-up, sıfır bilgi (ZK) özetleri ve iyimser özetlerdir. Yakından takip edilen analist, Ethereum sağlam temelleri korursa, 20.000 dolara doğru bir rallinin göründüğü kadar aşırı iyimser olmayabileceğini açıkladı. Böyle bir artışın, 2021’in ilk beş ayında ETH‘nin elde ettiği artışın sadece yarısı kadar olacağını belirtiyor.

“Bence bu tür bir fiyat seviyesi görmemiz çok makul. Tarafsız ve iyimser hedefimiz arasında bir yerde. Güvenli oynamak için, önümüzde Ethereum için gerçekten sağlam ve istikrarlı bir fiyat hareketi akışımız olduğunu söyleyebilirim. Anlaşılması gereken en önemli şey, bu döngünün, Ethereum’un Bitcoin‘i geride bıraktığı ve bu yüksek hedefleri makul kılan dönemler olduğudur.”

Ethereum’da Son Durum Piyasa değeri bakımından dünyanın en büyük ikinci kripto para birimi olan Ethereum (ETH), içeriğin kaleme alındığı an itibarıyla CoinMarketCap verilerine göre, son bir haftada %7’lik bir artış yakaladı ve fiyat şu anda 4.685 dolar seviyelerinde işlem görüyor. Bitcoin’e bakıldığında, Ethereum‘da bu artışın yaşandığı dönemde lider kripto para birimi neredeyse tamamen yatay bir şekilde hareket etti. Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

coin-turk.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Crypto Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!