featured

Ünlü analistlerden şok eden tahmin: Bitcoin o fiyata ulaşabilir

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto analistlerine göre Bitcoin, 2016 halving sonrasındaki sürecini tekrarlayarak büyük bir potansiyel sunuyor.

Kripto para analisti Rekt Capital, 11 Mayıs’ta X’te yayınladığı bir gönderide, “Bitcoin, 2016 tarihini mükemmel bir şekilde tekrarladı ve Halving’den sonraki süreçte akümüle aralığının alt seviyesinin test etti” dedi. Rekt, döngünün bu noktasındaki akümüle bölgesinin 61.081 doların altındaki herhangi bir fiyat olduğunu belirtiyor.

Bunlara ek olarak Rekt, Bitcoin’in “halving öncesi son geri çekilme” aşamasında olduğunu belirtti. Bu aşama, 2016’da yaşandıktan sadece altı ay sonra, yüzde 48’lik bir artışı beraberinde getirmişti.


Kripto analistleri Bitcoin için umutlu!

Cane Island’ın kurucusu ve yatırım yöneticisine göre, Bitcoin’in ATH’sinden belirli bir zaman dilimindeki en düşük noktasına kadar olan düşüş, çok iddialı bir fiyat hedefini ortaya koyuyor. Alternatif Danışmanlar Timothy Peterson , Bitcoin’in mevcut fiyatının 2025’in başına kadar neredeyse altı kat artabileceğini tahmin ediyor.

Peterson, 11 Mayıs’ta X’te yayınlanan bir gönderide şöyle söyledi: “Önceki düşüşlere dayanarak, bu döngünün zirve değerinin önümüzdeki 9 ayda 175.000 – 350.000 dolar arasında olacağını tahmin edebiliriz.” Peterson, “Tarihe dayanarak bu boğa piyasasının Ocak 2025’te sona ereceğini söyleyebiliriz” diye ekledi.

Bu arada, 100 günlük hareketli ortalama indikatörü, Bitcoin fiyatının yerel dip noktasının etrafında geziniyor olabileceğine işaret ediyor. 11 Mayıs tarihli bir gönderide, Ocak ayında BTC ETF’lerinin onaylanmasının ardından görülen benzer oluşumla kilit bölgeyi vurguladılar. BTC, sadece bir ay sonra fiyatı yüzde 32 artışla 25 Şubat’ta 51.730 dolara yükseldi.


Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!