Ünlü Analistin Tahminleri: KAS, RNDR, ALGO ve VRA Coin Grafik Yorum
Ünlü Analistin Tahminleri: KAS, RNDR, ALGO ve VRA Coin Grafik Yorum

Ünlü Analistin Tahminleri: KAS, RNDR, ALGO ve VRA Coin Grafik Yorum

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Özet

Michael Poppe, Algo Coin için düşüş hareketinin devamını bekliyor. KAS Coin için hedefi 0,068 dolardır. Altcoinlerin fiyat performansı 26.950 doların durumuna bağlı olarak şekillenecek. Piyasaya etkisi: Nötr
15:10
29 Eylül 2023

Bitcoin fiyatındaki dalgalı seyir ETF retlerine rağmen devam ediyor. Fiyat yazı hazırlandığı sırada 27.000 dolarda. Bu bölge birkaç kez test edildi. Eğer 26.950 dolar desteği kaybedilirse bu altcoinler için yeni bir satış dalgasını başlatabilir. Öte yandan dün geç saatlerde Michael Poppe 4 popüler kripto para için tahminlerini paylaştı.

İçerik Rehberi

ToggleKAS Coin Uzman TahminiRNDR Coin Fiyat TahminiALGO Coin TahminleriVRA Coin Fiyat Tahmini KAS Coin Uzman Tahmini Son zamanlarda etkileyici ralliler yapan altcoinlerden olan KAS Coin listede kendine yer buldu. Bitcoin fiyatındaki olumlu hareket onu yeniden canlandırdı ve Poppe 0,049 dolar üstü kapanışların daha büyük bir ralliyi tetikleyebileceğini düşünüyor. Diğer taraftan yukarıdaki hedefi 0,068 dolar seviyesinde. Eğer BTC desteği kaybeder ve genel piyasa düşüşü yaşanırsa bu senaryoda da 0,036 ile 0,04 dolar arasındaki bölgenin ziyaret edilmesini bekliyor. RNDR Coin Fiyat Tahmini Bu yıl yapay zekanın yıldızı parlarken GPU hizmet sağlayıcısı RNDR Coin de önemli ölçüde değerlendi. Üstelik ilk çeyrekte ekip token fiyatını artırmak için çeşitli adımlar atmıştı. Onlar bu adımları atarken fiyat henüz yükselişine başlamamıştı ve böyle bir senaryonun gerçekleşebileceğinden bahsetmiştik. NVIDIA rallisinin de desteğiyle ekip hedefine ulaştı. Şimdiyse Poppe yükselişin devamını bekliyor. Onun için kritik bölge 1,65 dolar ve üzerinde bir kırılmayla 2,5-3 dolar seviyeleri görülebilir. ALGO Coin Tahminleri Poppe’nin favori altcoinlerinden biri ancak 2023 yılı onu pek de iyi gelmedi. Birçok kripto para tarihi dip seviyelerine koşarken ALGO için kayıplar derinleşti. Halbuki El Salvador’un gündem olduğu günlerde parlaklığıyla göz alıyordu. Analistin tahmini 0,105 dolar aşılmadan önce daha derin dipler görebileceğimiz yönünde. Eğer fiyat bu bölgeyi diplerden önce güçlü biçimde aşabilirse güçlü bir toparlanma yaşanabilir. VRA Coin Fiyat Tahmini Analistin ilk paylaştığı grafik VRA Coin fiyatını gösteriyordu. Michael Poppe Büyük bir geri çekilmeden sonra (mevcut piyasa koşullarında sıklıkla görülen bir durum) fiyatın yeşil alanda kalmasını bekliyor. Eğer yeşil bölge kaybedilmezse analistin hedefi 0,01 dolar üzerinde yeni bir ralli. Fakat tüm bunlar BTC fiyatının 26.950 dolar desteğini koruyup korumayacağına bağlı olarak gelişebilecek hareketler. Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir. Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Kaynak: coin-turk.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!