MEXC
Ethereum’daki Düşüşten Korkmalı Mıyız? En Önemli Seviyeler Hangileri? ETH Fiyat Analizi
Ethereum’daki Düşüşten Korkmalı Mıyız? En Önemli Seviyeler Hangileri? ETH Fiyat Analizi

Ünlü Analistin Ethereum Tahmini Dudak Uçuklattı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü kripto para analisti Nicholas Merten, yaptığı en güncel açıklamasında toplam piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para birimi Ethereum (ETH) için oldukça iyimser konuştu. Birçok analist şu an boğa piyasasının bittiğini ve düşüşün başlamak üzere olduğunu düşünse de Merten henüz noktalanmayan bir yükseliş olduğunu düşünmekte.

ETH, 20.000 Doları Görecek

Analist, DataDash kanalında yaptığı açıklamasında 457.000 takipçisine yönelik ETH tahminlerini yayınladı. Analiste göre Ethereum fiyatı bu boğa piyasası noktalanmadan 20.000 dolar seviyesinin üzerine kadar çıkacak ve %325 daha yükseliş elde edecek.

“Ethereum için her şey mükemmel ilerlerse ve ETH 2.0 başarılı bir şekilde piyasaya sürülürse, insanlar roll-up ağlarını kullanır ve zk ile optimistic teknolojileri ön planda olursa, 20.000 dolarlık ETH fiyatını bu dönemde görebiliriz. Bunun ne kadar çılgınca geldiğinin farkındayım ancak algoritmik grafiğe baktığınızda bu tarz yükselişleri daha önce de gördüğümüzü anlayabilirsiniz.”

Optimistic ve Arbitrum gibi roll-up ağları kesinlikle Ethereun ağındaki işlem ücretlerini önemli ölçüde düşürüyor ve analiste göre bu nokta temel bir yükseliş faktörü olacak.

Ethereum an itibarıyla 4.500 dolardan işlem görüyor ve analistin ifade ettiği noktaya gelinmesi için aslında Bitcoin’İn de 200.000 dolara ulaşması gerekiyor gibi gözükmekte. BTC’nin yükseliş yaşamasından önce ETH’nin böyle bir rekor kırması ise pek olası gözükmüyor. Bu durumda da bütün piyasanın aslında ETH’yi takip etmesi gerekmekte.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Crypto Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!