MEXC
Ünlü Analist Raoul Pal, 4 Altcoine İşaret Etti ve Beklentiyi Yükseltti!
Ünlü Analist Raoul Pal, 4 Altcoine İşaret Etti ve Beklentiyi Yükseltti!

Ünlü Analist Raoul Pal, 4 Altcoine İşaret Etti ve Beklentiyi Yükseltti!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü kripto para analisti ve ekonomist Raoul Pal, kripto para sektörüne yönelik açıklamaları ile bir hayli dikkat çekmeye devam ediyor.

Lider kripto para birimi Bitcoin’e yatırım yapan ancak zamanla toplam piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para birimi Ethereum’a odaklanan Pal, küresel ölçekte kripto paraların daha da önem kazanacağını düşünmekte.

Pal, 4 Altcoinden Çok Umutlu

Pal, YouTube kanalında Goko Group ile yaptığı son röportajında da kripto para piyasasının toplam değerinin önümüzdeki yıllarda 100 kat daha yükseleceğini düşündüğünü belirtti.

Kripto paraların tarihte kaydedilmiş bütün teknolojik gelişmelerden çok daha hızlı büyüdüğünü belirten analist, yakında 2 trilyon doların 200 trilyon dolar olacağını ve bunun maksimum 10 yıl içerisinde gerçekleşeceğini ifade etti.

Pal, Bitcoin ve Ethereum’un dışında dört kripto para birimine de odaklandı ve bunların uzun vadede ciddi bir yükseliş elde edebileceğini vurguladı.

Analist, bunların Solana, Terra, Polkadot ve Avalanche olduğunu ifade etti. Bunların Ethereum’a rakip olduğunu vurgulayan analist, Ethereum’un da bunlarla beraber yükseleceğinin altını çizdi.

Yatırımcıların Ethereum’a dikkat etmesi gerektiğini ve bunun internetin parası olacağını vurgulayan Pal, bunun artık ana akım kabule bile ulaştığını ifade etti.

Ethereum’un kullanımı kolay, likit ve birçok uygulamaya sahip bir kripto para / blockchain ağı olduğunu vurgulayan Pal, diğer 4 altcoinin ise yakında Ethereum gibi olacağını düşünüyor.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Crypto Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!