sikayetkripto
Solana Tabanlı Altcoinin Geliştiricileri 40 Milyon Tokeni Airdrop ile Sundu, Fiyat Ters Tepki Verdi!
Solana Tabanlı Altcoinin Geliştiricileri 40 Milyon Tokeni Airdrop ile Sundu, Fiyat Ters Tepki Verdi!

Ünlü Analist Dalga Geçti: “Bu Altcoine Hala İnananlar Var!”

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hisse senedi ve Bitcoin yatırımcısı Mike Alfred, Solana’nın yerel altcoini SOL’u Noel Baba’ya benzeten bir tweet attı; çocuklar Noel Baba’ya inanırken, bazı yetişkinlerde hala Solana’ya inanıyor ve gelecekte SOL’un yükselişe geçeceğini umuyor dedi.

Alfred, Solana’ya (SOL) İnananlarla Dalga Geçti

Ünlü Bitcoin savunucusu, Solana hakkında görüşlerini Twitter üzerinden şöyle açıkladı:

“Noel Baba’ya hala inanan çocukla dalga geçmeden önce, Solana’ya hala inanan insanlar olduğunu unutmayın.”

Before you make fun of that kid who still believes in Santa, just remember there are people who still believe in Solana

— Mike Alfred (@mikealfred) December 26, 2022

Kripto para analisti Miles Deutscher ise Alfred’in bu Tweet’ine cevap verdi ve kötü ürün diye bir şey olmadığını, yalnızca kötü satın alım olabileceğini söyledi. Buna ek olarak Alfred ister inansın ister inanmasın SOL fiyatının satın alacağı seviyelere geleceğini ifade etti.

Alfred farklı düşünmeyi tercih ediyor. Kendisinin değerli hisse senetleri ve Bitcoin ile devam edeceğini söyledi; “Herkesin kendi tercihi” diye ekledi.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Messari Analistleri Solana (SOL) Raporunu Yayınladı: SOL Ayakta Kalabilecek Mi?

Solana, FTX borsasının büyük çöküşünden ve kurucusu Sam Bankman-Fried’ın iflasından ciddi zarar gören platformlardan biriydi. SBF SOL’u güçlü bir şekilde destekliyordu ve girişimlerinin birçoğu da SOL’a büyük yatırımlar yaptı. Bu yatırımlar arasında, kendi ticaret şirketi Alameda Research aracılığıyla 1.2 milyar dolar değerinde SOL satın alması da vardı.

Ayrıca, Alameda’nın bu tokenda 1.15 milyar dolar tuttuğu ve daha sonra FTX’in yerel tokenı FTT’nin çöküşünü önlemek için diğer altcoinlerle birlikte satmaya başladığı bildirilmişti. Buna ek olarak SBF’nin iflas etmesiyle birlikte SOL ekosistemindeki bazı projeler de kapanma kararı almıştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!