sikayetkripto
Finder Analistleri: “Cardano (ADA) Fiyatı 2030 Yılında 58 Dolar Olabilir”
Finder Analistleri: “Cardano (ADA) Fiyatı 2030 Yılında 58 Dolar Olabilir”

Ünlü Analist Cardano’yu (ADA) Değerlendirdi: Güncelleme Sonrası İçin Fiyat Hedefi Verdi!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cardano (ADA) topluluğu, merkeziyetsiz ağının ölçeklenebilirliğini ve genel kullanılabilirliğini artıracak Vasil hard fork’u için hazırlanıyor.

Devam eden kripto piyasası volatilitesine rağmen, bir analistin güncellemenin ADA fiyatında bir ralliyi tetikleyeceğine dair tahminleri var.

Michaël van de Poppe, Cardano İçin Fiyat Hedefinin 1 Dolar Olduğunu İddia Etti

Bu doğrultuda, kripto para ticareti uzmanı Michaël van de Poppe, bir YouTube videosunda yaptığı açıklamada, ADA’nın güncellemeden önce herhangi bir yukarı yönlü harekete tanık olmadığına dikkat çekerek, ADA’nın yükseltme öncesinde 1 dolar seviyesini hedefleyeceğine inanıyor.

Poppe’ye göre, Blockchain’inin güncellemesi öncesinde ADA fiyatında önemli bir ivme olmaması, 22 Eylül etkinliğinden sonra potansiyel bir ralli için birincil belirleyici olacak.

Poppe, yaptığı açıklamasında şunları söyledi:

“Vasil hard fork’u öncesinde net bir yükseliş yaşanmadığı için temelde hiçbir momentumumuz ve heyecanımız yok.

Bu durum, Vasil hard fork’unun Ethereum (ETH) Merge oldukça benzeyen olumlu bir şekilde gerçekleşmesi halinde büyük avantajlar getirecektir. Bu durumda, bu olayla birlikte 1 dolara doğru bir yükseliş beklenmedik bir şey değil.”

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Merge'den Sonra En Büyük Güncelleme Geliyor: Cardano'nun Vasil Güncellemesi Ne Zaman ve Neler Getirecek?

Vasil Hard Fork’unun Merge’den Farkı Ne?

Uzman ayrıca Cardano’nun yükseltmesi ile Ethereum Merge güncellemesini karşılaştırdı ve bunun bir ‘söylentiyi al haberi sat’ olayı olduğunu belirtti. Bu durumun ADA için geçerli olmayabileceğini çünkü piyasanın bir yükseliş rallisi başlatmaya çalıştığını belirtti.

Analist, sözlerine şöyle devam etti:

“Standart ‘söylentiyi al, haberi sat’ konsepti burada geçerli olmayabilir çünkü Cardano’nun düşmesine neden olan ayı piyasasının boğa piyasasına doğru potansiyel bir geçişine tanık oluyoruz.”

İlginç bir şekilde Poppe, Ethereum’un Merge yükseltmesi sırasında dikkatleri üzerine çekmesiyle ADA’nın fiyatının diğer altcoinlerle birlikte düşüş gösterdiğine işaret etti. Bu nedenle, Ethereum’un etrafındaki ilginin, patlamaya hazır altcoinlerle birlikte azalmasını bekliyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!