sikayetkripto
Veriler Yayınlandı: Ethereum Üzerindeki Bu İki Ağ Giderek Popülerlik Kazanıyor!
Veriler Yayınlandı: Ethereum Üzerindeki Bu İki Ağ Giderek Popülerlik Kazanıyor!

Ünlü Analist: “Boğa Piyasası Öncesi Ethereum Bu Seviyeye Düşecek!”

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

FTX’in iflasının oluşturduğu kaygı ortamında Bitcoin (BTC) ve altcoinlerde düşüşler yaşanırken, yatırımcılar boğa ne zaman başlayacak? Bitcoin ve altcoinlerde dip bulundu mu? sorularının cevaplarını arıyor.

Yatırımcılar için pek olumlu olmayan bir haber veren popüler kripto para analisti Benjamin Cowen, yakın tarihli bir Youtube videosunda en büyük altocin Ethereum’un (ETH) fiyat hareketlerini değerlendirdi.

ETH‘de ilerleyen aylarda önemli bir düşüş beklediğini belirten analist, Ethereum fiyatının boğa öncesi muhtemelen beşinci kez 600 dolara düşeceğini iddia etti.

” 2022 yılı boyunca Ethereum hakkında konuştuk. ETH’deki beklenti bir dizi boğa rallisi yaşanması yönündeydi.

Ancak Ethereum’un günün sonunda düştüğünü ve grafiğini incelediğimde düşüş eğiliminin beşinci kez gerçekleştiğini görüyoruz.”

Ethereum’un şimdiki fiyatıyla 2018’deki ayı piyasasındaki fiyatını karşılaştıran Cowen, ETH’nin tarihsel olarak ayı piyasalarında %80 ile %95 oranında düşüş yaşadığını ve şuan ki durumun da önceki ayılardan farklı olmadığını söyledi:

“2018’deki ayı piyasasına geri dönecek olursak Ethereum yaklaşık %95 oranında düşüş yaşadı.

Şimdi de Ethereum %95 düşecek demiyorum. Ancak diyelim ki %87 oranında düşse bile, ki bu düşüş Bitcoin’in %95’lik ayı piyasasının ardından düştüğü değerdir. Bu düşüş yine Ethereum’u 600 dolar seviyesine geri getirir.”

Yatırımcıların “ayı piyasası bitti” yönünde dolaşan söylentilere inanmaması gerektiğini belirten ünlü analist, öngörülebilir gelecek için piyasaların kontrolünün hala ayılarda olduğuna dikkat çekti.

“ETH’nin 600 dolar seviyesine dönmesi uzun zaman alacak ama bence önünde sonunda o seviyeye düştüğünü göreceğiz. Ve bence gerileme döneminde o seviyelere gitmemiz gerekecek.

Sonunda gerçekten o seviyelere indiğimizde yükselişe geçmemizin zamanı gelmiş olacak.”

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!