MEXC
Ünlü Analist Boğa Koşusuna Hazırlanan 5 Altcoini Paylaştı!
Ünlü Analist Boğa Koşusuna Hazırlanan 5 Altcoini Paylaştı!

Ünlü Analist Bitcoin Tahmininde Israrcı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin ve kripto para piyasasının ezelden beri yaşadığı değişken döngü hala devam ediyor. Bunda en önemli sebep belki de Bitcoin için volatilite faktörünün oldukça agresif olması. Bunun nedeni ise şüphesiz kripto para birimlerinin diğer yatırım araçlarına ve para birimlerine oranla hala çok yeni oluşları.

Ancak birçok analist ve yatırımcı tüm bu volatilite etkenine karşın hala Bitcoin’e olan inançlarını sürdürüyorlar. Bloomberg Intelligence baş emtia stratejisti Mike McGlone da BTC’nin geçici fiyat düzeltmelerine bakmaksızın gelecek yıl boğa ivmesini taşıyacağını iddia etti. BTC’nin destek olarak hareket eden 50.000 dolar işaretiyle muhtemelen 100.000 dolarda dirençle bulacağını belirtti.

Kaynak: Bloomberg Intelligence

#Bitcoin Bull and $50,000 Support vs. $100,000 Resistance in 2022 –
Bitcoin is approaching 2022 in what we view as simply a bull market. The nascent technology/asset is experiencing increasing adoption vs. declining supply and showing signs of maturation. pic.twitter.com/pyJ5L6l5L0

— Mike McGlone (@mikemcglone11) November 19, 2021

Öte yandan atmış olduğu son tweetinde Bitcoin’in boğa piyasası olarak gördüğü 2022’ye yaklaştığını ifade ederek Nascent teknolojisinin azalan arza karşı artan bir benimseme yaşadığını ve olgunlaşma belirtileri gösterdiğini ifade etti. Bununla beraber yazımızın yazıldığı an itibarı ile 59.300 dolardan işlem gören BTC, yaşadığı gerilemeye rağmen analistin boğa beklentisini devam ettirmesine engel olmadı.

McGlone’a ek olarak Lark Davis de bir tweet’te benzer bir iyimserliği yineledi ve 2022’ye kadar çok fazla oynaklıkla çok iyi bir yükselmenin devam edeceğine inandığını belirtti.

I believe that the #crypto will continue to be very bullish well into 2022, with lots of volatility. After which we see a big bear market, but one that is shallower and much shorter than the 2018 bear.

— Lark Davis (@TheCryptoLark) November 20, 2021

Öte yandan PlanB gibi isimler de bu ay sonuna kadar 90.000 dolar üzerindeki fiyat tahminlerini yinelemeye devam ediyor.

www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Crypto Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!