MEXC
sikayetkripto
Ünlü Analist: “Bitcoin İyi Görünüyor Ancak Yakında Asıl Bu Altcoin Manşetleri Süsleyecek!”
Ünlü Analist: “Bitcoin İyi Görünüyor Ancak Yakında Asıl Bu Altcoin Manşetleri Süsleyecek!”

Ünlü Analist: “Bitcoin İyi Görünüyor Ancak Yakında Asıl Bu Altcoin Manşetleri Süsleyecek!”

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler bir kripto para analisti, son düşüş dalgasında güçlü desteklerine tutunmayı başaran XRP’nin piyasada daha fazla öne çıkmaya başlayabileceğini düşünüyor.

Ünlü Analist: “Gözlerim Ripple’ın (XRP) Üzerinde!”

Credible Crypto takma adını kullanan analist, Bitcoin’in şu sıralar iyi bir görünüm verdiğini ve 45.000 dolara kadar herhangi bir güçlü direnç ile karşılaşmayabileceğini ifade etti.

Analist, düşüncelerini şöyle aktardı: “Bitcoin oldukça harika görünüyor. 45.000 dolara kadar herhangi bir direnç görmüyorum. Yeşil bölge savunulmaya devam ettikçe önümüzdeki günlerde BTC için yükseliş yaşanabilir.”

Buna ek olarak analist, XRP’nin düşüşe Bitcoin’den daha güçlü bir şekilde direnç gösterdiğini ve bu yüzden altcoin için nihayet bir yükseliş dönemi görebileceğimizi iddia etti.

Credible Crypto, konuyla ilgili görüşlerini şöyle açıkladı: “Bitcoin kısa bir süre önce mum fitilinin altına 42.000 dolara gerilerken Ethereum ise oransal olarak daha da sert düşmüştü. İlginç bir şekilde XRP bu düzeltme döneminde güçlü bir görünüm sergiledi ve kendi alt mum fitilinin yakınlarına bile gerilemedi. Daha az direnç görülebilecek yönün yukarı olduğunu düşünüyorum. Gözlerim XRP’nin üstünde.”

xrp

Credible Crypto, geçtiğimiz yılın Ağustos ayında XRP’nin mevcut boğa piyasasını 20 ila 30 dolar arasında kapatacağını iddia etmişti.

Ünlü analist bu hedefinin halen geçerli olduğunu söyledi. Analiste göre XRP ayılarının güç kaybetmeye başlaması ile birlikte mevcut fiyat seviyeleri parabolik bir yükseliş için zemin görevi görebilir: “Beklentim yukarı yönlü. Satıcılar yorulmuş görünüyor.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

www.bitcoinsistemi.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!