sikayetkripto
Twitter, Arama İşlevine BTC ve ETH Fiyatını Endeksledi
Twitter, Arama İşlevine BTC ve ETH Fiyatını Endeksledi

Twitter, Arama İşlevine BTC ve ETH Fiyatını Endeksledi

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sosyal medya platformu Twitter, arama işlevine Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) fiyatını endeksledi.

Kripto para birimleri, dijital mecralar ile daha fazla entegre olmaya başladı. Özellikle Twitter, kripto endüstrisinin en aktif konuşulduğu mecra oldu. Sektörün pazarlama oranlarına bakıldığında, en çok müşteri potansiyeli Twitter‘da bulunuyor. Kripto yatırımcılarının aktif kullandığı platform, yeni bir özellik ekleyerek dikkat çekti. Twitter, kullanıcılarının arama sekmesine BTC ve ETH yazarak fiyat öğrenmelerine olanak sağladı.

Twitter Kullanıcıları BTC ve ETH Fiyatını Anlık Görebilecek

Sosyal medya platformunun getirdiği yenilik, arama çubuğunun daha işlevli kullanılmasını sağlayacak. Arama yerine, yatırım ürününün kısaltmasını yazanlar, o ürünün fiyatını anında görebilecek.

Twitter BTC ve ETH

Twitter, kripto para birimlerinden Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) için bu özelliğini aktif hale getirdi. Platformun CEO’su Elon Musk, yeni özelliğin finansal Twitter‘a gelen birçok ürün iyileştirmesinden birisi olduğunu belirtti.

Musk, Dogecoin (DOGE) için bu yeni özellikte hamle yapmadı. Şimdilik sadece BTC ve ETH görüntülenebiliyor. Bu grafik bilgileri, TradingView aracılığıyla yansıtılıyor.

Yeni özellik ile yoğun ilgi gören platform ekibi, önümüzdeki haftalarda sembol kapsamını genişletmek istediklerini dile getirdi.

Haber Kaynak: www.coinkolik.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!