Tron’da (TRX) Geliştirmeler Sürüyor! Popüler Altcoinde Son Durum!
Tron’da (TRX) Geliştirmeler Sürüyor! Popüler Altcoinde Son Durum!

Tron’da (TRX) Geliştirmeler Sürüyor! Popüler Altcoinde Son Durum!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Özet

Tron (TRX), kripto alanında liderlik konumunu güçlendirdi ve günlük 1,23 milyon aktif kullanıcı ile büyük bir kullanıcı tabanına sahip oldu, Bitcoin’e göre %23 daha fazla aktif kullanıcıya ulaştı. Kripto ağı, işlem sayısı bakımından Solana’nın ardından ikinci sırada yer aldı ve stablecoin transferleri nedeniyle ağ trafiğinde bir artış yaşandı. Altcoin, Ethereum pazarının önemli bir bölümünü ele geçirerek gelişmelerini hızlandırdı ve TRX token’larının yakılması da dahil olmak üzere hedeflerine ilerledi. Piyasa etkisi: Nötr
01:00
12 Eylül 2023

Tron (TRX), ekosistemdeki diğer büyük Blockchain’lere göre önemli bir liderlik kurarak kripto alanındaki otoritesini damgaladı. Bir Blockchain analiz platformundan elde edilen veriler, Tron’un kullanıcı tabanı açısından üst düzeyde olduğunu gösterdi. Tron’un günlük 1,23 milyon aktif kullanıcıya sahip olduğu tespit edildi.

İçerik Rehberi

ToggleTron ve Bitcoin Kıyası!Tron Geliştirmeleri Son Durum! Tron ve Bitcoin Kıyası! Bu durum lider kripto para birimi olan Bitcoin‘den (BTC) neredeyse %23 daha fazla. Justin Sun tarafından kurulan zincir, listede uzun süre hakimiyet kuran BNB Chain ile aradaki farkı genişletti. Kullanıcı tabanındaki olağanüstü artışın yanı sıra, zincir üzerindeki diğer göstergeler de olumluydu. Artemis verilerine göre Proof-of-Stake (PoS) ağı, işlem sayısı bakımından Solana‘nın (SOL) ardından ikinci en büyük zincir konumunu korudu. Tron son 24 saatte yaklaşık 4,44 milyon işlem kaydetti. DeFiLlama’ya göre, Tron’un yılbaşından bugüne stablecoin dolaşım arzında (YTD) önemli bir sıçrama kaydetmesi nedeniyle ağ trafiğindeki artış, stablecoin transferlerinden kaynaklandı. Yazı kaleme alındığında Tron’un stablecoin piyasa değeri 43,87 milyar dolardı, bu durumda 2023’ün başına göre %30 daha fazlaydı. Tron Geliştirmeleri Son Durum! Daha yakından bakıldığında Tron’un geliştirmelerini artırmak için Ethereum (ETH) pazarının büyük bir kısmını ele geçirdiği ortaya çıktı. Hamle kurucu Justin Sun’ın zincirin stablecoin arzını 2023 sonuna kadar 60 milyar dolara çıkarma vizyonuyla uyumluydu. Genişleyen ayı piyasasına rağmen Tron’un hedeflerine ulaşma yolunda iyi bir ilerleme kaydettiği söylenebilir. Ekosistemde gözle görülür bir gelişme, token’ların yakılmaya devam edilmesiydi. Yaklaşık 11,2 milyon TRX token’ı 10 Eylül’de tedavülden kaldırıldı. Yeni basılan token’lara göre ayarlandığında, dolaşımdaki TRX arzında 6,13 milyon net düşüş yaşandı. TRX de diğer kripto varlıklar gibi uzun vadeli piyasa değeri artışı sağlamak adına yakıldı. Yazının yazıldığı sırada altcoin, CoinMarketCap’e göre haftalık %1,9 artışla 0,07852 dolar seviyesinden işlem görüyor. Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Kaynak: coin-turk.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!