sikayetkripto
İddia: Justin Sun ve TRON Ekibi Bu Dev Kripto Para Borsasının Başına Geçti!
İddia: Justin Sun ve TRON Ekibi Bu Dev Kripto Para Borsasının Başına Geçti!

Tron ve Ethereum Kurucuları Da Altcoin Şakasına Katıldı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son günlerde piyasada ikinci en büyük kripto para birimi Etheruem’un ERC-20 uyumlu versiyonu olan Wrapped Ethereum’un (wETH) iflas etmesiyle ilgili yeni bir şaka dolanıyor.

WETH’nin iflas etmesiyle ilgili şaka viral hale geldikten sonra Tron (TRX) kurucusu Justin Sun ve Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin de bu şakaya dahil oldu.

Tron kurucusu bugün twitter hesabından yaptığı paylaşımda kendisinin ve Vitalik Buterin’in wETH’nin Ethereum’a bağlı kalması nedeniyle kaybedilen fonları kurtarmak için Wrapped Ethereum Foundation’a (WEF) 2 milyar dolar yatırım yapacaklarını söyledi.

Paylaşımında Buterin’i de etiketleyen Justin Sun, şunları söyledi:

“Kripto endüstrisinin mütevazi bir üyesi olarak, en iyi arkadaşım Vitalik Buterin ile şahsen görüştüm ve birlikte tüm fonları kurtarmak için WEF’e 2 milyar dolar yatırım yapacağız. GÜVENLİ kalın ! Güçlü kal!”

Tron kurucusu paylaşımında ‘WETH’nin çivisini kaybettiği ve WEF’in CEO’sunun bunu düzeltmek için 2 milyar dolar topladığı’ şakasını yapan twitter hesabına atıfta bulundu.

As a humble member of the crypto industry, I personnally have discussed with my BFF @VitalikButerin and together we will invest $2b into WEF to recover all the funds. Stay #SAFU! Stay strong! https://t.co/UmjtljyRNz

— H.E. Justin Sun

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!