MEXC
sikayetkripto
Tron (TRX) Fiyatı Piyasadaki Büyük Düşüşe Rağmen Artmaya Devam Ediyor! İşte Nedeni
Tron (TRX) Fiyatı Piyasadaki Büyük Düşüşe Rağmen Artmaya Devam Ediyor! İşte Nedeni

Tron (TRX) Kurucusu Justin Sun Yeni Satın Alımlar Peşinde: “Tek Tek İnceliyoruz”

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler altcoin TRON’un (TRX) kurucusu Justin Sun, Çarşamba günü yaptığı açıklamada FTX’in risk sermayesi kolunun yatırım yapmaya değer olabilecek varlıklara sahip olduğunu ancak batan kripto para borsasının Chapter 11 iflas işlemlerine girmesi nedeniyle sürecin zaman alabileceğini söyledi.

Justin Sun: “FTX’in Yan Şirketlerini Satın Almak Üzere Tek Tek İnceliyoruz”

Sun, Reuters Next konferansında yaptığı açıklamada, “FTX Ventures’ın hala çok sayıda portföyü (şirketi) var ve bunları tek tek inceliyoruz, ancak şu anda zaten Chapter 11 sürecinde, bu nedenle süreci tamamlamak daha uzun zaman alabilir” dedi.

TRX altcoininin kurucusu Sun’ın ayrıca kripto para borsası Huobi’nin de gizli sahibi olduğu iddia ediliyor. Huobi ve Sun’ın borsası Poloniex bugün yapılan açıklamada “işbirliklerini artıracaklarını” söylemişlerdi.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
TRON Kurucusu Justin Sun'dan Yeni Altcoin Geliyor: Resmi Duyurusunu Yaptı!

Sun, Poloniex ve Huobi’nin gelecekte birleşebileceği ihtimalini ortaya atmıştı. Ancak Huobi birleşme planlarını reddetti ve Sun iki borsanın “henüz birleşme planı olmadığını” açıkladı.

Huobi Global’in önceki çoğunluk hissedarı Leon Li, hisselerini Ekim 2022’de About Capital Management adlı bir firmaya sattı. Sun, satın alma işleminin arkasında kendisinin olduğunu yine reddetti, ancak About Capital’i kontrol ettiğine dair şüpheleri artıracak kadar hızlı bir şekilde Huobi’nin danışmanı oldu.

Bununla birlikte Sun, kısa bir süre önce ada ülkesi Dominika ile işbirliğine gitmiş ve bu ülkenin kendisine özel Dominika Coin (DMC) altcoinini çıkarmasına yardım edeceğini açıklamıştı. Söz konusu token ilk ulusal kripto para olma özelliği taşıyacak. Ülke yetkililerinin açıklamasına göre token sahiplerine dijital kimlik dağıtılacak.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!