MEXC
sikayetkripto
TRON Kurucusu Justin Sun’dan Yeni Altcoin Geliyor: Resmi Duyurusunu Yaptı!
TRON Kurucusu Justin Sun’dan Yeni Altcoin Geliyor: Resmi Duyurusunu Yaptı!

TRON Kurucusu Justin Sun’dan Yeni Altcoin Geliyor: Resmi Duyurusunu Yaptı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Justin Sun’ın kurucusu olduğu Tron ve kripto para borsası Huobi, dünyanın ilk ulusal altcoinini piyasaya süreceklerini açıkladılar.

Dominika Hükümeti, Justin Sun ile Ortak Çıkardıkları DMC Altcoin Sahiplerine Dijital Kimlik Vereceğini Duyurdu

Kripto para dünyasında tartışmalı bir figür olan Justin Sun’ın gizli sahibi olduğu iddia edilen borsa Huobi yaptığı duyuruda, firmanın Dominica Coin’i (DMC) piyasaya sürmek için Tron’un yanı sıra DMC Labs ile ortaklık kurduğunu açıkladı.

Bununla birlikte DMC’nin piyasaya sürülmesi için küçük bir ada ülkesi olan Dominica hükümetinin onayının alındığı da bildirildi. Sun Twitter üzerinden yaptığı açıklamada son ortaklığı toplulukla paylaştı.

Üç platform Dominika hükümeti tarafından Dominika’nın ulusal token’ı Dominica Coin (DMC) ve Dijital Kimlik (DID) ürününü çıkarmak üzere onaylandı. DMC sahiplerine Dominika’nın dijital vatandaşlığı verilecek.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Justin Sun Huobi'den Bu Altcoinleri Delist Edeceğini Açıkladı: Tarih Verdi!

Dominika hükümeti tarafından yetkilendirilen ve çıkarılan bir TRC-20 tokenı olarak DMC, BTTC Köprüsü aracılığıyla Ethereum ve BNB Akıllı Zinciri ile zincirler arası etkileşimi destekleyecek. Tokenler Huobi Prime aracılığıyla ihraç edilecek ve platform DMC ve Dominika DID’lerini tüm kayıtlı kullanıcılara airdrop edecek.

Happy to collaborate with Dominica government to jointly launch the world's first national token on #TRON, #DMC (Dominica Coin) on @HuobiGlobal prime! @trondao pic.twitter.com/mRpLUcDkvA

— H.E. Justin Sun

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!