sikayetkripto
The Sandbox (SAND) Kurucusu Altcoinin Yeni Hamleleri Hakkında Konuştu!
The Sandbox (SAND) Kurucusu Altcoinin Yeni Hamleleri Hakkında Konuştu!

The Sandbox (SAND) Kurucusu Altcoinin Yeni Hamleleri Hakkında Konuştu!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

The Sandbox’ın kurucu ortağı Sebastien Borget ve Dacoco’nun kurucu ortağı ve CEO’su Sarojini McKenna’ya göre, Open Metaverse Alliance’ın (OMA3) lansmanından bu yana, bu kâr amacı gütmeyen kuruluşa 50 üye kaydoldu.

Borget ayrıca The Sandbox’un “Alpha Season” metaverse deneyimi hakkında bir güncelleme verdi.

Borget ve Dacoco bu hafta Lizbon’da düzenlenen WebSummit’teki bir basın toplantısında, Metaverse’in birlikte çalışabilirliğini korumaya adanmış yeni Web3 firmaları konsorsiyumu hakkında konuştular.

“Sandbox Kullanıcılar Tarafından Üretilen İçeriklerle Her Zaman Açık Olacak”

Borget daha sonra Warner Music Group, The Walking Dead ve Bored Ape Yacht Club gibi markaların eğlence etkinliklerini sergileyen on haftalık oynanabilir bir Metaverse deneyimi olan The Sandbox’ın “Alpha Season 3″ün kapanışı hakkında konuştu.

Borget, “Heyecan verici” tatil döneminin ardından, “gelecek yılın ilk çeyreğinde kullanıcıların doğrudan kendi topraklarında yayın yapabilmelerini istiyoruz, yani Sandbox kullanıcı tarafından üretilen içerikle her zaman açık olacak” dedi.

Ayrıca, içerik oluşturucuların “liderlik tabloları, ödüller, görevler ve benzeri gibi sezonla birlikte uygulamaya koydukları aynı sisteme” erişim hakkına sahip olacaklarını belirtti.

Metaverse dünyaları The Sandbox ve Decentraland, DappRadar’ın istatistiksel verilerinin bu sanal dünyaların tek bir günde sırasıyla yalnızca 552 ve 38 aktif kullanıcı topladığını (tekil aktif cüzdanlar (UAW) olarak ölçülüyor) ortaya koymasının ardından Ekim ayı başında derin bir eleştiri konusu haline gelmişti.

Milyarlarca dolarlık kripto para değerlemesine rağmen Metaverse alanı, dijital koleksiyon pazarına kıyasla nispeten yeni sayılır. Bu yazının yazıldığı anlarda Sandbox ve Decentraland için günlük tekil aktif cüzdan sayısı sırasıyla 1.393 ve 1.408’di.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!