sikayetkripto
Tether’e Milyonlarca Dolarlık Yeni Ceza Kesildi!
Tether’e Milyonlarca Dolarlık Yeni Ceza Kesildi!

Tether’den (USDT) FUD Dalgasına Yönelik Yeni Hamle Geldi! “Sıfıra İndireceğiz”

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para borsaları üzerindeki kara bulutlar henüz dağılmamışken Tether’den bir açıklama geldi.

Eskiden FUD deyince akla ilk Tether gelirdi. Yatırımcılar arasında biraz azalsa da Tether’in bir gün patlayacağına dair bir inanış var. Ancak son günlerde borsalar üzerindeki FUD Tether’in gölgede kalmasına neden oldu.

FUD dalgasında sıranın kendisine de geleceğini bilen Tether henüz sıra kendisine gelmeden önemli bir hamle yapacağını duyurdu.

Bildiğiniz üzere Tether rezervlerindeki teminatlı krediler büyük bir riskin parçası olarak görülüyordu. Tether 2023 yılı boyunca rezervlerindeki teminatlı kredileri sıfıra indireceğini açıkladı.

İşte Tether’in açıklamalarından satır başları:

“Tether, endüstride çalkantılı sekiz yıl atlatarak dayanıklılığını kanıtladı.

İflas eden ve kötü risk yönetimi nedeniyle iflas riskleriyle karşı karşıya kalan sayısız tarafın aksine, Tether şeffaflığa, hesap verebilirliğe ve operasyonel mükemmelliğe her şeyden önce öncelik verdi.

Bu yıl meydana gelen olaylardan sonra şirket, pazara olan güveni yeniden kazanmanın kritik bir görev olduğunun farkında.

Tether bugün, son Tether FUD döngüsünü reddetmenin yanı sıra, şimdiden başlayarak 2023 boyunca Tether’in rezervlerindeki teminatlı kredileri sıfıra indireceğini duyuruyor.

Tether FUD şüphecileri ve gazeteciler bize ne yaparsa yapsın, gelişmekte olan pazarlara, finansal özgürlüğe odaklanmaya ve bizi dünya çapındaki insanlar tarafından en güvenilir (ve en çok kullanılan) stablecoin yapan topluluğumuza gösterdiğimiz derin ilgiyi göstermeye devam edeceğiz.”

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!