sikayetkripto
Tether (USDT), Rezervlerine Dair Son Bilgileri Paylaştı: Büyük Değişim Var!
Tether (USDT), Rezervlerine Dair Son Bilgileri Paylaştı: Büyük Değişim Var!

Tether, Binance Borsasına Yardım Ediyor

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto dünyasının en büyük stablecoin ihraççısı Tether (USDT), geçtiğimiz saatlerde sosyal medya hesabından önemli bir açıklama yaptı.

Stablecoin ihraççısı, gün içinde toplu para çekim işleminin gerçekleştiği Binance’a yardım ettiğini doğruladı. Tether, Binance borsası için büyük bir stablecoin ağ değişimine aracı oluyor. Binance’ın TRON ağında bulunan 3 milyar dolar değerindeki USDT, Tether aracılığıyla ERC-20 (Ethereum) ağına taşınacak.

In few minutes Tether will coordinate with Binance to perform a chain swap, converting from Tron to Ethereum ERC20, for 3B USDt. The #tether total supply will not change during this process.

Learn more about chain swaps ⬇️https://t.co/abfgnELSvi

— Tether (@Tether_to) December 13, 2022

“Tether, dakikalar içinde Binance borsası ile birlikte bir ağ değişimini başarıyla tamamlayacak. TRON ağında bulunan 3 milyar USDT, Ethereum ağına geçecek. Şirketimizin arz teminat toplamı bu işlem sırasında değişmeyecek.”

Tether, ETH ağında bulunan milyar USDT’yi Binance borsasına teslim edecek. Bu işlemin ardından Binance, stablecoin ihraççısına Tron ağındaki karşılığı iade ederek transferi başarıyla tamamlayacak.

“Binance Rezervlerini Dengeliyoruz”

Tether yöneticisi Paolo Ardoino, takas işlemi ile dev borsanın rezerv dengesini devam ettirmeyi amaçladıklarını belirtti. Basına yansıyan olumsuz haberler nedeniyle yatırımcılar Binance borsasından 2 milyar dolar değerinde kripto parayı saatler içinde çekti.

Kullanıcılar USDT transferlerinde ERC-20 ağını TRON’a göre daha fazla kullandığı için Tether dev borsanın işini kolaylaştırmak istiyor.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!