Terra’ya (LUNA) 2.8 Milyon Dolar Yatırım Yapan Ünlü Youtuber Elinde Kalan Son Parayı Açıkladı!
Terra’ya (LUNA) 2.8 Milyon Dolar Yatırım Yapan Ünlü Youtuber Elinde Kalan Son Parayı Açıkladı!

Terra’ya (LUNA) 2.8 Milyon Dolar Yatırım Yapan Ünlü Youtuber Elinde Kalan Son Parayı Açıkladı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Terra (LUNA) yatırımcıları arasında tanınan dünyaca ünlü İngiliz Youtuber KSI, yaptığı LUNA yatırımından elinde kalanı açıkladı.

KSI, düşüşün erken aşamalarında yaptığı açıklamasında Do Kwon’un çöken Terra coinine yaptığı 2.8 milyon dolarlık yatırımın bir gün içerisinde 1.000 dolara düştüğünü söyledi.

Bilindiği üzere LUNA, Terra ekosistemindeki TerraUSD (UST) isimli stablecoinin fiyatını 1 dolara endeksli şekilde tutabilmek için tasarlanmış bir kripto paraydı.

Bununla birlikte LUNA fiyatı 9 Mayıs tarihinde stabilitesini kaybetmiş ve sürekli olarak inişe geçmişti. Nisan ayında 120 dolardan işlem gören fiyatı bu yazının yazıldığı anlarda 0.0005 dolardan işlem görüyor. Fiyatının 1 dolar olması gereken UST tokeni ise 0.16 dolar seviyesinde seyrediyor.

KSI, Milyon Dolarlık Terra Yatırımının Artık Değersiz Olduğunu Söyledi

İki Youtube kanalında toplamda yaklaşık olarak 40 milyon takipçisi bulunan Youtuber KSI, kripto para odaklı Twitter hesabından yaptığı açıklamasında LUNA yatırımından edindiği tecrübeleri paylaştı.

LUNA’ya 2.8 milyon dolar yatırım yapmış olduğunu söyleyen KSI, artık yatırımının değersiz olduğunu fakat ailesi ve arkadaşlarının yanında olduğu için bunun bir öneminin olmadığını söyledi.

My 2.8 million dollars is literally worth $1000

HAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHA. Yeah I’m packing this in 😂😂😂😂 pic.twitter.com/qeiVN5yG2w

— KSICRYPTO (@ksicrypto) May 12, 2022

Kısa bir süre önce yaptığı paylaşımında düşüş sırasında da yatırım yapmaya devam ettiğini belirten KSI, düşüş öncesinde sahip olduğu yaklaşık 80.000 tokenin 2.8 milyon dolar değerinde olduğunu, şimdi ise 150.000 LUNA tokeninin değerinin sıfırlandığını bildirdi.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Terra Kurucusu Do Kwon Nihayet Sessizliğini Bozdu: Çöküş Sırasında Satış Yaptı Mı?

LUNA kurucusu Do Kwon, bu sabah yaptığı açıklamalarında konuyla ilgili çok üzgün olduğunu söylemişti ve yeni bir çözüm önerisinde bulunmuştu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Crypto Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!