MEXC
sikayetkripto
Terra Classic (LUNC) Geliştiricisi Üstünde Çalıştıkları Yeni Özelliği Sızdırdı: “Büyük Talep Var!”
Terra Classic (LUNC) Geliştiricisi Üstünde Çalıştıkları Yeni Özelliği Sızdırdı: “Büyük Talep Var!”

Terraform Labs’ın Kurucusu Hakkında Yeni Gelişme: Savcılar Harekete Geçti!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Güney Kore’deki savcıların Terraform Labs kurucu ortağı Daniel Shin için tutuklama emri istedikleri bildirildi.

Savcılar Terraform Labs’ın Kurucu Ortağı Daniel Shin İçin Tutuklama Emri İstiyor

Yonhap Haber Ajansı’nın haberine göre Seul Güney Bölgesi Savcılık Ofisi Çarşamba günü yaptığı açıklamada, Shin’in Terraform Labs tarafından denetlenen Blockchain ekosistemi Terra’dan Mayıs ayındaki büyük çöküşünden önce yasadışı kar elde ettiği iddiasıyla tutuklama emri istediğini belirtti.

Aynı yetkililerin bu ayın başlarında Shin tarafından kurulan bir ödeme teknolojisi şirketi olan Chai Corporation’ın ofislerine de baskın düzenlediği bildirildi.

Güney Kore’deki yetkililer daha önce Shin’in Terraform Labs’taki kurucu ortağı CEO Do Kwon hakkında tutuklama emri çıkarmış ve Interpol’den Kwon’un tutuklanması için kırmızı bülten çıkarmasını istemişti.

Bu, Kwon’un kaçmadığını iddia etmesine rağmen gerçekleşti.

Yonhap’ın haberine göre Seul Güney Bölgesi Savcılık Ofisi ayrıca Terraform Labs’ın diğer üç yatırımcısı ve dört mühendisi için de tutuklama emri çıkardı.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Do Kwon'dan Terra Classic (LUNC) İçin Destek Açıklaması!

Haberde, savcıların Shin’in Terra’nın yerel tokenı olan LUNA’nın satışından 140 milyar won (yaklaşık 105 milyon dolar) yasadışı kar elde ettiğine inandıkları belirtildi.

Shin, Elektronik Finansal İşlem Yasasını ihlal etmekle suçlanıyor.

Shin, Fintech firması Chai’ye odaklanmak için Mart 2020’de Terraform Labs’ten ayrılmıştı.

Ancak Shin, Yonhap’a yaptığı yazılı açıklamada, Mayıs ayında Terra’yı ve tokenlerini saran krizden iki yıl önce Terraform Labs’tan ayrıldığını ve “çöküşle hiçbir ilgisi olmadığını” söyledi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!