Terra (LUNA) ve UST, FTX ve Bu Popüler Borsalara Listelenmeye Devam Ediyor
Terra (LUNA) ve UST, FTX ve Bu Popüler Borsalara Listelenmeye Devam Ediyor

Terra (LUNA) ve UST, FTX ve Bu Popüler Borsalara Listelenmeye Devam Ediyor

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler kripto para borsası Binance, Terra ve UST işlemlerini durdurdu. Ancak FTX ve bu borsalar FTX ve UST’yi listelemeye devam ediyor.

12:20
13 Mayıs 2022

Doğrulayıcılar tarafından Terra blok zincirinin ikinci kez durdurulmasına rağmen, protokolün LUNA ve UST token’ları, Asya saatiyle sabahın geç saatlerinden itibaren FTX ve diğer küçük borsalarda işlem görmeye devam ediyor.

İçerik Rehberi

FTX ve Gate.io LUNA ve UST’yi Listelemeye Devam EdiyorBorsalar LUNA’yı Delist EdiyorLUNA Güncel Durum FTX ve Gate.io LUNA ve UST’yi Listelemeye Devam Ediyor Terra (LUNA) ve UST‘de yaşanan krizlerin ardından dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, geçtiğimiz gün akşam saatlerinde LUNA/BUSD haricinde tüm işlem çiftlerinde yatırma ve çekme işlemlerini durdurduğunu açıkladı. Öte yandan Binance, benzer şekilde UST işlem çiftleri de durduruldu. Ancak önde gelen kripto para borsası Binance’in bu hamlesinin aksine FTX ve Çin odaklı kripto para borsası Gate.io, LUNA token’ını takas etmeye devam ediyor. Bununla birlikte USD ve USDT işlem çiftleri arasında FTX, CoinGecko’ya göre son 24 saat içinde yaklaşık 445 milyon dolar hacme sahipken, Gate.io, Luna için son 24 saatte 84 milyon dolarlık bir hacime sahip olduğunu bildirdi. Borsalar LUNA’yı Delist Ediyor LUNA’nın hala kullanılabilir olduğu borsaların dışında Binance gibi kripto para birimininin işlemlerini askıya alan borsalar da mevcut durumda. Öyle ki Tayland merkezli borsa Bitazza, bu sabah Asya saatine kadar hem Luna hem de UST ticareti yapıyordu, ardından her ikisinin de fişini çekti. Binance ve diğer birçok büyük borsa, her iki token de 0 dolar noktasına yaklaştığından ve Terra blok zinciri ilk kez kapatıldığından Luna ve UST ticaretini durdurdu. Şu an için Terra blok zincirinin yeniden başlatılıp başlatılmayacağı belli değil, bu da işlemlerin hiçbir zaman çözülemeyeceği ve yatırımcıların para çekemeyeceği anlamına geliyor. LUNA Güncel Durum Son dönemin en çok düşüş yaşayan kripto para birimi olan Terra (LUNA), geçtiğimiz haftalarda 80 dolar seviyelerinden işlem görürken bugün itibarıyla 0.00002 dolar seviyesinin de altına geriledi. İçeriğin kaleme alındığı an itibarıyla Terra (LUNA), CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte %99 düşüşle 0.000056 dolar seviyesinden alım satım işlemi görmeye devam ediyor. Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

coin-turk.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Crypto Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!