NFT
Brezilyalı Kripto Para Borsası, Yatırımcıların TerraUSD (UST) Tokenindeki Zararlarını Karşılayacağını Açıkladı!
Brezilyalı Kripto Para Borsası, Yatırımcıların TerraUSD (UST) Tokenindeki Zararlarını Karşılayacağını Açıkladı!

Terra (LUNA), Çöküşün Ardından Güvenlik Önlemlerine Önem Vermeye Başladı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Terra (LUNA) doğrulayıcıları Pazartesi günü SCV Security‘ye 900.000 dolarlık bir ödeme ile güvenlik önlemlerini genişletmek için karar aldı.

Terra (LUNA) Doğrulayıcıları Güvenlik Denetçisi SCV’ye 900 Bin Dolar Ödedi

SCV, Terra’nın ekosisteminin “asgari düzeyde” güvenlik sağladığından emin olacağını söylüyor. SCV, protokolün ikinci versiyonuna yönelik güvenlik açıklarını, riskleri ve potansiyel tehditleri tespit edecek ve izleyecek.

Şirket kendisini Terra’nın “güvenilir güvenlik sağlayıcısı” olarak tanımlıyor ve Terra ekosistemi genelinde beyaz şapkalı siber güvenlik çalışmaları yürüttüğünü ve doğrudan Terraform Labs ile çalıştığını söylüyor.

SCV CEO’su Vinicious Marino, teklifte “teknolojiler ve saldırı araçları da daha karmaşık hale geldikçe her şeyin hacklenebilir olduğuna inanıyoruz” diye yazdı.

Marino, SCV’nin Terra ağının güvenliğini sağlamak için “proaktif bir yaklaşım” benimseyeceğini ve “asgari düzeyde” güvenlik sağlamak için projeleri aktif olarak izleyeceğini söyledi.

Terra bu yılın başlarında bir ölüm sarmalı yaşarken, üreticisi Do Kwon, orijinal zincirin bir çatalı olan Terra 2.0 ile ağı yeniden canlandırmak için çabaladı.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Bu Kripto Para Borsasının CEO'su Müşterilerine Mesaj Gönderdi: Bitcoinlerinizi Çekin!

Bu yeni ağdaki token sahipleri topluluğu, LUNA’yı kullanıcılara airdrop etmek, sosyal bir KYC protokolü oluşturmak ve yeni bir stablecoini finanse etmek için oy kullandı.

Teklifte SCV, güvenlik önlemlerini gerçekleştirmek için yaklaşık 500.000 LUNA veya 900.000 dolar talep etti.

Topluluğun bazı üyeleri, forumda SCV’nin parayı nasıl kullanacağına ve en iyi toplu ödeme olup olmadığına dair soruları dile getirerek bu kadar ağır bir talebi geri çevirmesine rağmen teklif kabul edildi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!