MEXC
sikayetkripto
Terra Kurucusu Do Kwon Nihayet Sessizliğini Bozdu: Çöküş Sırasında Satış Yaptı Mı?
Terra Kurucusu Do Kwon Nihayet Sessizliğini Bozdu: Çöküş Sırasında Satış Yaptı Mı?

Terra Kurucusu Do Kwon Nihayet Sessizliğini Bozdu: Çöküş Sırasında Satış Yaptı Mı?

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Terra (LUNA) kurucusu Do Kwon, Twitter üzerinden paylaştığı bir dizi gönderide kendi yapımlarının bu hafta değerlerinin neredeyse tamamını kaybettiği için “kalbinin kırılmış” olduğunu söyledi.

“Son Birkaç Günü Terra Topluluğu Üyelerini Aramakla Geçirdim”

LUNA, TerraUSD ve diğer birçok kripto paranın dağıtıcısı olan Terraform Labs kurucusu Kwon, yaptığı açıklamasında, tokenlerinin değerinin sıfırlanmasının ardından son birkaç günü LUNA topluluğu üyelerini aramakla geçirdiğini söyledi.

Nisan ayında 120 dolara kadar tırmanan LUNA, bu yazının yazıldığı anlarda 0.00043 dolardan işlem görüyor.

“UST Artık Merkeziyetsiz Ekonomilerin Parası Olamaz”

Kwon, yaptığı açıklamalarına şöyle devam etti:

“Halen merkeziyetsiz ekonomilerin merkeziyetsiz bir parayı hakkettiğini düşünüyorum. Ancak bu paranın, şu anki durumunda UST olamayacağı netleşti.”

Paylaştığı gönderisinde Kwon ayrıca dün Terra’nın Agora forumunda yayınladığı “canlandırma planına” da işaret etti. Bildirdiğimiz üzere Kwon, UST ve LUNA yatırımcılarına 1 milyar yeni token dağıtımına dair bir öneride bulunmuştu.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Son Dakika! Terra Kurucusu Do Kwon, LUNA İçin “Canlandırma Planını” Tanıttı!

LUNA ve UST hakkında konuşan Do Kwon, sözlerine şunları ekledi:

“Merkeziyetsiz ekonomiler merkeziyetsiz bir parayı hakketse de UST bu rolde bulunmak için kullanıcıların güvenini aşırı kaybetti.”

Kwon ayrıca son gelişen olaylar sırasında kendisine ait hiçbir LUNA ve UST tokeninden satış yapmadığını söyledi.

Bilindiği üzere Luna Foundation Guard ve Terraform Labs, bu hafta UST’nin 1 dolara olan sabit fiyatının düşüşe geçmesinin ardından çok yüklü miktarlarda LUNA tokenini piyasaya sürmüş ve sirkülasyonda bulunan token miktarının artmasıyla birlikte LUNA fiyatı çöküş yaşamıştı.

Son derece volatil olan ve büyük borsalarda artık listelenmeyen LUNA, bu yazının yazıldığı anlarda yaklaşık olarak toplam 1.5 milyar dolar piyasa değerine sahip.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

www.bitcoinsistemi.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!