NFT
Terra Classic (LUNC) İçin Yakım Verileri Duyuruldu: Binance Ne Kadar Token Yaktığını Açıkladı!
Terra Classic (LUNC) İçin Yakım Verileri Duyuruldu: Binance Ne Kadar Token Yaktığını Açıkladı!

Terra İçin (LUNA) Olumlu Gelişme: ABD’deki Son Toplu Dava da Geri Çekildi! Yeni CEO Açıklama Yaptı

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Önemli bir gelişme olarak, Amerika Birleşik Devletleri’nde Terra (LUNA) aleyhine açılan son toplu dava davacılar tarafından gönüllü olarak geri çekildi. Bu, şirket için olumlu bir eğilime işaret eden ve geri çekilen ikinci dava oldu.

Terraform Labs CEO’su Chris Amani yaptığı açıklamada konuyla ilgili duyduğu rahatlama ve kararlılığı dile getirdi. “ABD’de Terra’ya karşı açılan son toplu dava davacılar tarafından geri çekildi. Böylece sayı ikiye çıktı. Bu temelsiz yasal iddialar başarısız olmaya devam ettikçe, biz de savaşmaya devam edeceğiz” dedi.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Do Kwon’un Terra (LUNA) Batmadan Önceki Gizli Mesajları Ortaya Çıktı: Çöküşün Nedeni Bu Muydu?

Dava detaylarına gelecek olursak, ilk olarak Nick Patterson tarafından bireysel olarak ve daha sonra benzer durumdaki tüm diğer kişiler adına Terraform Labs, Jump Crypto, Jump Trading, Tribe Capital, Definance Capital/Definance Technologies, Three Arrows Capital, Nicholas Platias ve Do Kwon’a karşı dava açılmıştı.

Bununla birlikte, mahkemeye ve ilgili tüm taraflara sunulan bir bildirime göre, baş davacı Michael Tobias ve davacı Nick Patterson, davalılar Terraform Labs ve Do Kwon’a karşı davayı tamamen gönüllü olarak geri çekti.

Bildirimde ayrıca, ne davacıların ne de avukatlarının bu geri çekme için herhangi bir bedel almadıkları veya almayacakları açıklandı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!