Terra İçin Beklenen Haber Geldi!
Terra İçin Beklenen Haber Geldi!

Terra İçin Beklenen Haber Geldi!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Terra 2.0 için beklenen gün geldi ve listeleme Gerçekleşti. Listeleme sonrasında ilk haberler de borsalardan gelmeye başladı.

21:45
28 Mayıs 2022

Okuma Süresi: 2 Dakika Yeni Terra (LUNA) madeni parasının ticareti, bazı kripto borsalarında yayında.Yeni Terra (LUNA), Bybit’te 30$’a kadar açıldı ve %80’lik düşüşle şu anki seviyesi olan 6$’a düştü.Terra’nın (LUNA) oynaklığı Binance’i dijital varlığı farklı şekilde listelemeye ve 31 Mayıs’a ertelemeye itti.Bugün erken saatlerde, yeni Terra blok zinciri, mainneti uygun bir şekilde Phoenix 1 olarak adlandırılarak işlemlere başladı. Yeni Terra blok zincirinden merakla beklenen LUNA madeni para ticareti şimdi bazı borsalarda işlem görüyor ve Bybit’te 30 dolara kadar açıldı. Bununla birlikte, aynı borsada, dijital varlık kısa süre sonra kabaca %88 düşerek 3,5 dolara seviyesine geldi, ardından tekrar toparlanarak 6 dolar civarına yerleşti ve bu hala geçmişteki en yüksek seviyesinden %80’lik bir düşüş anlamına geliyor. Aşağıdaki tablo, yeni LUNA’yı çevreleyen süregelen oynaklığın görsel bir ipucunu veriyor.

İçerik Rehberi

Binance, Duruma Karşı Daha TedbirliTerra 2.0, Phoenix 1 Ağında Başladı Binance, Duruma Karşı Daha Tedbirli Sonuç olarak, yeni Terra (LUNA) dijital varlığının tanık olduğu volatilite, Binance’in onu inovasyon bölgesinde listeleyeceğini duyurmasına neden oldu. Ek olarak, LUNA/USDT ve LUNA/BUSD ticaret çiftlerinin ticareti 31 Mayıs UTC saat 06:00’ya kadar ertelendi. Binance İnovasyon Bölgesi, ‘kullanıcıların artan oynaklığa sahip olabilecek ve diğer tokenlerden daha yüksek risk teşkil edebilecek yeni tokenlerin ticaretini yapabildiği özel bir ticaret bölgesi olarak adlandırılıyor.’ Binance kullanıcıları inovasyon bölgesinde dijital varlık ticareti yapmadan önce, Binance Kullanım Koşullarını dikkatlice okumak ve ilk sorumluluk reddinin bir parçası olarak bir anketi doldurmak için İnovasyon Bölgesi ticaret sayfasının web sürümünü ziyaret etmeleri gerekmekte. Terra 2.0, Phoenix 1 Ağında Başladı Ayrıca bugün, 28 Mayıs, yeni Terra zinciri (LUNA) ekip tarafından 6:00 UTC’de (Türkiye saatiyle 09:00) piyasaya sürüldü. Terra’daki ekip ayrıca yeni blok zincirinin ‘Phoenix 1’ Chain_id’ye sahip olacağını duyurdu. Benzer şekilde, Do Kwon yeni zinciri Terra Topluluğuna bildirdi ve ‘Pheonix-1 ana ağı şu anda yayında olduğunu ve blok ürettiğini belirtti. Genel hizmetlerin ve cüzdanların kısa süre içinde yayına gireceğini sözlerine ekledi. Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

coin-turk.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!