Terra (LUNA) Saatler İçerisinde Yüzde 200 Yükseldi! LUNA Cephesinde Neler Oluyor?
Terra (LUNA) Saatler İçerisinde Yüzde 200 Yükseldi! LUNA Cephesinde Neler Oluyor?

Terra Classic’te (LUNC) Büyük Sürpriz: En Aktif Geliştirici Grubu, LUNC’u Terk Etmeye Hazırlanıyor

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Daha önce Terra Rebels olarak bilinen ve LUNA çöküşünün ardından Terra Classic’i (LUNC) sahiplenmesiyle tanınan Hexxagon grubu faaliyetlerinde önemli bir stratejik değişikliğe gittiğini duyurdu.

Grup, hizmetlerini daha genel Cosmos ekosistemini kapsayacak şekilde genişleterek müşteri tabanını çeşitlendirmeye karar verdi. Bu geçişin bir parçası olarak Terra Classic Station, Cosmos ekosistemine odaklanan zincirler arası bir cüzdan olan Galaxy Station olarak yeniden markalanacak. Bu geçişin önümüzdeki birkaç hafta içinde kademeli olarak gerçekleşmesi bekleniyor.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Arbitrum’da (ARB) Balinalar Çok Hareketli: Gün İçinde Büyük Hamleler Yaptılar

Bu yeni yönelim doğrultusunda Hexxagon, Terra Classic Station ile ilgili olarak L1TF ile olan işbirliğinin sona erdiğini resmen duyurdu. Terra Classic Station’ın kaynak kodunun mevcut sürümü, LUNC topluluğuna ait olduğu için L1TF’ye devredildi. Bu hamle, yeni geliştiricilerin bu kaynak kodunu daha da geliştirmek ve sürdürmek için uygun hale gelmesi durumunda, kodun kendilerine kolayca sunulmasını sağlayacak.

Söz konusu grup son zamanlarda LUNC kripto para topluluğundan yüklü miktarlarda fon hibesi almıştı. Bununla birlikte grubun son hibe talebi topluluk tarafından reddedildi. Hexxagon bundan böyle LUNC topluluğundan fon talebinde bulunmayacağını açıklamıştı. Bu açıklamadan günler sonra bu yaptıkları son duyuru geldi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!