MEXC
sikayetkripto
Terra Classic’in (LUNC) Tartışmalı Teklifinde Son Durum! Artış Gelecek Mi?
Terra Classic’in (LUNC) Tartışmalı Teklifinde Son Durum! Artış Gelecek Mi?

Terra Classic’in (LUNC) Tartışmalı Teklifinde Son Durum! Artış Gelecek Mi?

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bu yıl içerisinde sıklıkla gündeme gelen Terra Classic’in (LUNC) kritik teklifinde son durum ne? Sonuçları neler olabilir?

23:58
1 Aralık 2022

Okuma Süresi: 2 Dakika Terra Classic (LUNC) fiyatı kripto para piyasası ile bir bütün olarak geçtiğimiz gün %1 oranında artarak 0,00016354 dolara ulaştı. Altcoin, bir yandan devam eden token yakma işlemleriyle farklı yönlere çekilirken, diğer yandan tartışmalı bir teklif ile karşı karşıya.

İçerik Rehberi

Tartışmalı TeklifLUNC Fiyat Tahmini Tartışmalı Teklif FTX ve BlockFi çöküşleri, LUNC’nin önemli getiriler sağlamasına yardımcı olmasa da, onu yeni muadili olan LUNA’ya dönüştürmeye yönelik teklif, geleceğine ilişkin belirsizliği artırdı. Ayrıca Terra Luna Classic topluluğu bir bütün olarak bu fikre olumlu bakmadığı öne sürüldü. Bu nedenle gerçek bir etkisinin olup olmayacağı tartışmalı bir konu halini aldı. LUNC grafikleri, son birkaç gün içinde kademeli bir ivme birikimini ortaya koyuyor ve göreli güç endeksi 60 civarında seyrediyor. Bu durumda çok fazla satın alma olmadan genel satın alma baskısı olduğu gösterebilir. Benzer şekilde 30 günlük hareketli ortalaması, 200 günlük ortalamasının üzerine çıkmak üzere ve bir kırılma işareti olabilecek bir ‘golden cross’ oluşturabilir. LUNC Fiyat Tahmini Bununla birlikte Terra Luna Classic topluluk üyelerinin/hesaplarının yanıtları geçerli olursa, çoğu holder muhtemelen LUNC’larını LUNA ile değiştirmeyi tercih etmeyecek gibi görünüyor. Bazı uzman isimler ise teklifin tamamen gerçekleştirilmesi halinde Terra Luna Classic’ın oldukça önemsizleştireceği yönünde iddiaları gündeme geldi. Ayrıca teklifin henüz etkinleştirilmesi için yeterli sayıda Terra Luna Classic doğrulayıcısı tarafından kabul edilmedi ve etkinleştirilecek gibi de görünmediği belirtiliyor. Öte yandan yazı kaleme alındığında dolaşımda yaklaşık 6,88 trilyon LUNC var ve altcoinin fiyatının eski haline gelmesi adına topluluğun gitmesi gereken uzun bir yol var. Ekim ayı başlarında Binance, kendi alım satım ücretlerini yakma yöntemini tanıtarak arz azaltma çabalarına yardımcı olmuştu, ancak başka hiçbir büyük borsa onun örneğini izlemedi. Bu nedenle kripto para biriminin holder’ları, fiyat hedeflerini şimdilik biraz daha düşük tutmaları gerektiği ve gündeme gelen 1 dolar hedefi için uzun bir sürecin söz konusu olduğu ileri sürüldü. Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Kaynak: coin-turk.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!