Terra Classic (LUNC) Yol Haritasını Açıkladı: “Trilyonlarca Token Yakımı…”
Terra Classic (LUNC) Yol Haritasını Açıkladı: “Trilyonlarca Token Yakımı…”

Terra Classic (LUNC) Yol Haritasını Açıkladı: “Trilyonlarca Token Yakımı…”

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Terra Classic (LUNC) altcoinini geliştirmeye odaklanmış bağımsız bir grup olan TerraCVita, dahili yol haritasının trilyonlarca LUNC tokeninin yakılmasını sağlayacak bazı düzenlemeler içerdiğini açıkladı.

Açıklama, varlığın yeniden canlandırılmasına yönelik kampanya hız kazandıkça, topluluğun token yakımını en önemli öncelik olarak görmesi üzerine geldi.

TerraCVita: “Trilyonlarca LUNC Yakma Hedefimiz Var”

TerraCVita grubunun resmi Twitter hesabından atılan şu duyuru ile yeni yol haritası hakkında ipucu verildi:

“Spoiler – Dahili yol haritamız trilyonlarca LUNC’u yakmak için dönüm noktaları içeriyor”

Spoiler – Our internal roadmap includes milestones to burn Trillions of #LUNC

— TerraCVita (@TerracVita) December 13, 2022

Bazı topluluk üyeleri haberi iyi karşılamış olsa da, diğerleri çok heyecanlı değil ve geçmişte birkaç kuruluşun bu tür sözler verdiğini vurguladılar. Bunlardan biri, Ekim ayında 2.5 trilyon LUNC’a kadar yakma planlarıyla bir yol haritası yayınlayan Lithosphere (LITHO) blok zinciri ekibiydi.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Terra (LUNA), Çöküşün Ardından Güvenlik Önlemlerine Önem Vermeye Başladı!

Mevcut arzı 5.9 trilyon token olan LUNC’un dolaşımdaki arzı, trilyonlarca tokenin yakılmasıyla büyük ölçüde azalabilir ve bu da fiyat hareketine büyük ölçüde katkıda bulunabilir. Bununla birlikte, mevcut sınırlı bilgilerle, bu yakma işleminin nasıl gerçekleştirileceği ve zaman çizelgesi bilinmiyor.  Şimdiye kadar 35.7 milyar LUNC tokenı yakıldı ve bunun 20.1 milyarını Binance oluşturdu.

TerraCVita’nın sözünü tutup tutamayacağını zaman gösterecek.

Eylül ayında TerraCVita, PoS ağları için doğrulayıcılar çalıştıran bir kuruluş olan High Stakes Switzerland ile bir ortaklık kurduğunu duyurdu. Ortaklık ile High Stakes, ağın gelişimi için fon yaratılmasına yardımcı olmak üzere bir LUNC doğrulayıcısı başlatacak.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!