sikayetkripto
Terra Classic (LUNC) Yakımlarında Yeni Gelişme: Binance CEO’sunun Önerisi Tartışılıyor!
Terra Classic (LUNC) Yakımlarında Yeni Gelişme: Binance CEO’sunun Önerisi Tartışılıyor!

Terra Classic (LUNC) Geliştiricisi LUNC Token Yakımları Hakkında Konuştu, Tartışma Yaşattı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Terra Classic (LUNC) geliştirme grubu TerraCVita’nın bir üyesi olan Rex Harrison, bugün attığı bir tweet’te Terra Classic’in kaybedilen hizmetlerini yeniden ağa çekmek için zincir içi yakım ücretinden vazgeçmesi gerekebileceğini öne sürdüğü bir yazı paylaştı.

Makalede, geliştirici Terra Classic’i (LUNC) bir “Lale” olarak tanımlıyor ve Mayıs ayındaki ekosistem çöküşünden bu yana hiçbir gerçek değeri kalmadığını savunuyor.

“Token Yakımları Terra Classic’i Bir Meme Tokene Dönüştürdü”

Buna ek olarak, yakım ücreti nedeniyle LUNC altcoininin arzının azalması ile birlikte bir gün fiyatının yükselebileceği umuduyla tutulan bir tür meme tokene dönüştüğünü de iddia etti.

Geliştiriciler yakım vergisi parametresini zincirdeki faaliyeti yeniden canlandırmak için önermiş olsa da Rexzy, bu parametrenin zincirde kalan geliştiricilerin ve geliştirme yapmak isteyen yeni geliştiricilerin cesaretini kırarak tam tersini başardığına inanıyor:

“Harap olan ekosistem büyük ölçüde kısırlaştırıldı ve birkaç dApp dışında yeniden büyüme gerçekleşmedi.

Sadece bu da değil, borsalar işlem hacmini korumakta zorlandı ve esasen bu vergi, yaşatmayı umduğu ateşi söndürdü.”

Bununla birlikte, geliştirici, iyileşmeye giden açık bir yol olduğunu, ancak bunun için yakım vergisi parametresinin feda edilmesi gerektiğini savunuyor.

Seems everyone is on the LUNC medium bandwagon so thought i'd drop in a long one.

I just published LUNC is not from Amsterdam https://t.co/h7FULhuPru

— Rexyz (@RexYellerBelly) November 4, 2022

Özellikle, Aralık ayında yapılacak v23 yükseltmeleriyle ağ, LUNAv2 ile teknolojik paritesine ulaşacak. Sonuç olarak, yeni Terra zinciri üzerine kurulan merkezi olmayan uygulamalar Terra Classic zincirine de kolayca yerleştirilebilecek.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Do Kwon İle Anlaşamayan Bağımsız Grup Terra Classic (LUNC) Üzerinde Çalışıyor!

Rexzy’nin açıkladığı gibi, Terra Classic zinciri şu anda yeni zincirin sahip olmadığı tüketici tabanına ev sahipliği yaptığı için bu DApp’ler bunu yapmaya teşvik ediliyor.

Bununla birlikte, bunu yapabilmeleri için topluluğun yakım ücretinden kurtulması gerektiğini, çünkü bu projelerin DApp’lerinden vergiler yoluyla da kar elde etmeleri gerektiğini ve yakım ücretinin kullanıcıları caydırabileceğini belirtiyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!