365miner.com
Terra Classic (LUNC) Geliştiricileri “Büyük Yakımı” Duyurdu: Binance de Açıklama Yaptı!
Terra Classic (LUNC) Geliştiricileri “Büyük Yakımı” Duyurdu: Binance de Açıklama Yaptı!

Terra Classic (LUNC) Geliştiricileri “Büyük Yakımı” Duyurdu: Binance de Açıklama Yaptı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance Perşembe günü yaptığı açıklamada, Terra Classic (LUNC) ve TerraClassicUSD (USTC) altcoinlerinin uygulamaya karar verdiği %1.2’lik yakım uygulamasının on-chain işlemler için geçerli olacağını duyurdu.

Ancak borsanın açıklamasına göre söz konusu yakımlar, borsa içerisindeki spot ve marjin LUNC ve USTC işlem çiftlerinde gerçekleşmeyecek. Ayrıca Binance Earn hizmetleri de kapsam dışı olacak.

Terra Classic Ağında Her İşlemin Yüzde 1.2’si Yakılacak

Binance, bugün yaptığı resmi bir duyuruda, %1.2’lik vergi yakımına destek verdiğini açıkladı. Kripto borsası, Terra Classic ağı üzerinden Terra Classic (LUNC) ve USTC için minimum para çekme miktarını, maksimum para çekme miktarını ve para çekme ücretlerini gözden geçirecek ve değiştirecek.

Topluluk, 10 Eylül’de %1.2’lik Vergi Parametresi Değişikliği önerisini oylayacak. Kabul edilmesi halinde, değişiklikler 20 Eylül’de uygulamaya konulacak.

Binance’e LUNC ve USTC yatırma ve çekme işlemleri etkilenecek. Para yatırma işlemleri sırasında LUNC ağı %1.2’lik vergiyi düşecek ve bakiye kullanıcının hesabına aktarılacaktır.

Para çekme işlemleri sırasında kullanıcılar, Binance tarafından para çekme ücretleri ve ağ tarafından %1.2 vergi kesintisi düşüldükten sonra tutarı alacaktır.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
FTX'den LUNA Classic ve Bu Altcoine İlişkin Duyuru Geldi!

Ancak, vergi yakımı LUNC ve USTC için borsadaki Spot ve Marjin alım satımlarında geçerli olmayacak. Ayrıca, Binance Earn’in stake etme, birikim yapma gibi hizmetlerini de kapsamayacak.

Terra topluluğu, LUNC ve USTC alım satımlarında bir vergi yakımı bekliyordu.

Doğrulayıcı LUNC DAO, Binance’in kararının insanların Binance’te işlem yapmayı bırakmasına neden olacağına inanıyor. TerraRebel, Terra topluluğunun borsada günlük 2 milyar doların üzerinde işlem hacmi sağladığını düşünüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!