sikayetkripto
Terra Classic (LUNC) Geliştiricisi Üstünde Çalıştıkları Yeni Özelliği Sızdırdı: “Büyük Talep Var!”
Terra Classic (LUNC) Geliştiricisi Üstünde Çalıştıkları Yeni Özelliği Sızdırdı: “Büyük Talep Var!”

Terra Classic (LUNC) Cephesinde Yeni Gelişme: Çöküşten Bu Yana İlk Kez Yaşandı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Terra Classic (LUNC) ağı aktif doğrulayıcı grubunu 130 doğrulayıcıyla doldurdu.

Terra Classic (LUNC) Ağının Doğrulayıcı Kadrosu Eksiksiz Tamamlandı

Ağ doğrulayıcısı ve influencer Classy bunu bugün bir tweet ile duyurdu. Classy’nin açıklamalarına göre, Mayıs ayındaki ekosistem çöküşünden bu yana ağ ilk kez bu dönüm noktasına ulaşıyor.

Aktif grubun tamamlanmasıyla birlikte, aktif bir Terra Classic altcoin doğrulayıcısı olarak kalmak daha rekabetçi hale geldi. HappyCattyCrypto tarafından bir YouTube videosunda açıklandığı üzere, artık aktif bir doğrulayıcı olmak için 130. sıradaki doğrulayıcıdan daha fazla Terra Luna Classic stake edilmiş olması gerekiyor.

Bu önemli çünkü yalnızca aktif doğrulayıcılar ağ konsensüsüne katılabilir ve ödüller alabilir.

For the first time since the $LUNC de-peg, #LUNC has officially HIT A FULL ACTIVE VALIDATOR SET!

WE NOW HAVE 130 ACTIVE VALIDATORS AIDING THE MOVEMENT! 🔥
Welcome all NEW #LUNACLASSIC validators & I'm excited to see what you all have in store! pic.twitter.com/44Owm1q1wi

— Classy 👾 (@ClassyCrypto_) November 19, 2022

Sonuç olarak, bir doğrulayıcı dikkatsiz davranırsa, aktif listede yerini kaybedebilir.

Doğrulayıcıların paylarını korumaları için topluluğa aktif olarak katkıda bulunmaları gerekli hale gelecektir. Yeni dönüm noktası, doğrulayıcılar delegasyonlar için kampanya yürütürken LUNC yakma olaylarında artışa yol açabilir.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Terra Classic (LUNC) Topluluğu Çalışmalarına Hız Verdi!

Topluluk LUNC arzını azaltmaya çalışırken, LUNC yakmanın şu anda topluluk desteğini ortaya çıkarmanın en kolay yollarından biri olduğunu belirtmek gerekir.

En çok LUNC yakan 25 kullanıcıdan en az 6’sı doğrulayıcı. Örneğin, en büyük LUNC doğrulayıcısı olan Allnodes, yaktığı 169.6 milyon LUNC ile 7. en yüksek LUNC yakıcısı iken, 4. sırada yer alan LUNC DAO, yaktığı 398.2 milyon LUNC ile 5. en yüksek LUNC yakıcısıdır.

Allnodes 2022’nin sonuna kadar LUNC yakmayı taahhüt ederken, LUNC DAO sonsuza kadar LUNC yakmaya devam edeceğine söz verdi.

Bu, tüm doğrulayıcıların karşılayabileceği bir şey olmasa da, eğilimin devam edeceğine dair göstergeler var. Örneğin, bir aydan kısa bir süre önce Classy Crypto Sphere’i başlatan Classy, operasyonel maliyetleri karşıladıktan sonra doğrulayıcı getirisinin %50’sini yakmayı taahhüt etti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!