NFT
Temmuz Ayında Yüzde 50 Yükselen Altcoin’de 2 Ayda Ne Değişti! Fiyat 0.049 Dolara Tutunabilecek Mi?
Temmuz Ayında Yüzde 50 Yükselen Altcoin’de 2 Ayda Ne Değişti! Fiyat 0.049 Dolara Tutunabilecek Mi?

Temmuz Ayında Yüzde 50 Yükselen Altcoin’de 2 Ayda Ne Değişti! Fiyat 0.049 Dolara Tutunabilecek Mi?

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Özet

Hedera (HBAR) fiyatı, kritik 0,05 dolar desteğini kaybetti ve %15’in üzerinde düşüş yaşadı. HBAR fiyat grafiği, düşüş eğilimini yansıtarak daha fazla kayıp beklentisi yaratıyor Vadeli işlemlerdeki negatif fonlama oranları, HBAR için düşüşün devam edebileceğine işaret ediyor. Piyasaya etkisi: Nötr
01:30
6 Eylül 2023

Hedera’nın (HBAR) bir hafta süren fiyat düşüşü, önceki en yüksek seviyeyi kırdı ve fiyatları kritik 0,05 dolar destek seviyesinin altına itti. Bu, HBAR short işlemi gerçekleştirenlere %15’in üzerinde kâr sağladı. Kritik destek seviyesinin kırılması, daha yüksek zaman dilimlerinde momentumda bir değişime işaret etti ve daha fazla aşağı yönlü hareket olasılığı yüksek olabilir. Bunun yanı sıra, Bitcoin‘in (BTC) 26.000 doların altındaki fiyat hareketi, ayıların kazançlarını artırması için mükemmel bir fırsat olabilir.

İçerik Rehberi

1HBAR Coin YorumHBAR Coin Grafik ve Yatırımcılar HBAR Coin Yorum Temmuz ayı HBAR boğaları için mükemmel bir ay oldu. Destek olarak 0,05$ fiyat seviyesini kullanan alıcılar, HBAR için %50’lik bir fiyat artışı sağladı. Bununla birlikte, 0,075 $ fiyat bölgesindeki fiyat reddi, sürekli bir satış baskısı dalgası başlattı. Ağustos 15 ve Ağustos 17 arasındaki keskin geri çekilme, 19 Ağustos’ta yükseliş toparlanmasıyla hafifledi. Yine de, satış baskısı 0,067 $ fiyat bölgesinde başka bir fiyat reddi ile devam etti. Bu kez satıcılar satış baskısını en üst düzeye çıkararak HBAR’ı boğalar için güçlü bir savunma olan 0,05 dolar desteğinin altına indirdi. Bu durum, Ağustos başında bir önceki en düşük seviyenin kırılmasına yol açtı ve HBAR’ın piyasa yapısının düşüş eğilimine girdiğinin sinyalini verdi. Grafik üzerindeki göstergelere bakıldığında daha fazla kayba işaret ettiği yorumu yapılabilir. Yazım saati itibariyle, Göreceli Güç Endeksi (RSI) aşırı alım bölgesinden agresif bir şekilde düştü ve aşırı satım bölgesinin hemen üzerinde seyretti. Dengeli Hacim (OBV) de keskin düşüşünü genişletti. Her iki gösterge de HBAR için yükseliş inancının ve talebinin eksikliğine işaret etti. HBAR Coin Grafik ve Yatırımcılar Vadeli işlemler piyasasında düşüş eğilimi tam anlamıyla kendini gösterdi. Coinglass’ın long/short borsa verileri, short pozisyonların %52,54’lük bir avantaja sahip olduğunu gösterdi. Bu, 3,54 milyon dolarlık alım pozisyonuna karşılık 3,92 milyon dolarlık satış pozisyonu anlamına geliyor. HBAR’ın negatif fonlama oranlarıyla birlikte, short’lar önümüzdeki günlerde Haziran ayının en düşük seviyesi olan 0,04 ila 0,045 dolara ulaşabilir. Bunun yanı sıra yatırımcıların Bitcoin’den gelebilecek haberleri de takip etmesi kendileri adına faydalı olabilir. Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısı ile risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir. Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Kaynak: coin-turk.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!