NFT
Tehlike Çanları Bu Altcoin İçin Çalıyor Olabilir: Son 1 Ayda Yüzde 30’u Aşan Değer Kaybı!
Tehlike Çanları Bu Altcoin İçin Çalıyor Olabilir: Son 1 Ayda Yüzde 30’u Aşan Değer Kaybı!

Tehlike Çanları Bu Altcoin İçin Çalıyor Olabilir: Son 1 Ayda Yüzde 30’u Aşan Değer Kaybı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Özet

Kripto para piyasası, son haftalarda düşüş yönlü bir ivme yakaladı. Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), bu süreçte 25.400 dolar seviyelerine kadar geriledi. Piyasadaki düşüş eğiliminin de etkisiyle son 1 aylık zaman dilimi içerisinde yüzde 30’ları aşan değer kayıpları kaydeden kripto para birimleri de oldu. Piyasa etkisi: Nötr
18:30
8 Eylül 2023

Kripto para piyasası, lider kripto para birimi Bitcoin‘in bu süreçte 25.400 dolar seviyelerine kadar gerilemesi ile birlikte son haftalarda düşüş yönlü bir ivme yakaladı. Kripto para piyasasındaki bu düşüş eğiliminin etkisiyle son 1 ayda oldukça yüksek oranlarda değer kayıpları kaydeden kripto para birimleri oldu.

İçerik Rehberi

1Piyasadaki Düşüş Eğilimi Devam EdiyorSon 1 Ayda Yüzde 30’u Aşan Değer Kaybı Piyasadaki Düşüş Eğilimi Devam Ediyor Kripto para piyasası, son haftalarda düşüş yönlü bir ivme yakaladı. Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), bu süreçte 25.400 dolar fiyat seviyelerine kadar geriledi. Kripto para piyasasındaki çoğu altcoin, bu süreçte yüksek oranlarda değer kayıpları kaydetti. Ethereum (ETH), kaydettiği son değer kayıpları ile birlikte 1625 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye başladı. Kripto para ekosisteminin toplam piyasa değeri, CoinMarketCap (CMC) 1,04 trilyon dolar seviyelerine geriledi. Lider kripto para birimi BTC, günün ilk saatlerinde 26.000 dolar seviyelerini aşsa da kaydettiği son değer kayıpları ile birlikte yeniden 26.000 dolar seviyelerine geriledi. Kaydettiği son fiyat hareketleri ile birlikte 26.800 dolar seviyelerinden işlem görmeye başlayan BTC, henüz 26.000 dolar seviyelerini aşabilmiş değil. Ayrıca kripto para piyasasındaki volatilite de yeniden artış gösterdi. Coinglass verilerine göre kripto para piyasasında, son 24 saatte yaklaşık 90 milyon dolar değerinde short ve long pozisyon tasfiye oldu. Son 1 Ayda Yüzde 30’u Aşan Değer Kaybı Kripto para piyasasındaki düşüş eğilimi ve lider kripto para birimi Bitcoin’deki değer kayıplarının etkisiyle son haftalarda oldukça yüksek oranlarda değer kayıpları kaydetti. Pepe coin (PEPE) de bu süreçte güçlü bir düşüş ivmesi yakalayan kripto para birimleri arasında yer aldı ve son 1 aylık zaman dilimi içerisinde %30’un üzerinde bir değer kaybı kaydetti. Son 1 haftalık zaman dilimi içerisinde de %3’den fazla değer kaybeden Pepe coin, BTC’nin yeniden 26.000 dolar seviyelerinin altına gerilemesi ile birlikte değer kayıplarına hız kazandırdı ve 0,00000078 dolar seviyelerine geriledi. Kaydettiği bu son düşüşlerin de ardından Pepe coin, CMC verilerine göre piyasa değeri en yüksek 100 kripto para birimleri arasında, yüzdelik olarak son 1 aylık zaman dilimi içerisinde en çok değer kaybeden kripto para birimlerinin başında yer aldı. Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir. Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Kaynak: coin-turk.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!