NFT
Tehlike Çanları Bu Altcoin İçin Çalıyor Olabilir: Saatler İçerisinde 1,5 Trilyon Token, Binance’e Aktarıldı!
Tehlike Çanları Bu Altcoin İçin Çalıyor Olabilir: Saatler İçerisinde 1,5 Trilyon Token, Binance’e Aktarıldı!

Tehlike Çanları Bu Altcoin İçin Çalıyor Olabilir: Saatler İçerisinde 1,5 Trilyon Token, Binance’e Aktarıldı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Özet

BTC’nin geçen hafta içerisinde 25.400 dolar seviyelerine gerilemesi ile birlikte çoğu altcoin son 1 haftalık zaman dilimi içerisinde yüksek oranlarda değer kayıpları kaydetti. Pepe coin de bu süreçte güçlü bir düşüş ivmesi yakaladı ve son 1 haftada yüzde 10’a yakın değer kaybetti. Ayrıca Lookonchain’in paylaştığı verilere göre gün içerisinde 3 farklı adres tarafından 1,5 trilyon PEPE, kripto para borsası Binance’e aktarıldı. Piyasa etkisi: Nötr
21:30
6 Eylül 2023

Kripto para piyasasındaki düşüş eğiliminin de etkisiyle son 1 haftalık zaman dilimi içerisinde %10’a yakın bir değer kaybı kaydeden Pepe coin (PEPE), güçlü bir düşüş ivmesi yakaladı. Ayrıca kripto analiz platformlarının paylaştıkları güncel verilere göre Pepe coin’deki değer kayıpları hız kazanırken aynı zamanda kripto para borsalarındaki PEPE girişi da önemli ölçüde artış gösterdi.

İçerik Rehberi

1Değer Kaybı Çift Hanelere YaklaştıDüşüş Devam Edecek mi? Değer Kaybı Çift Hanelere Yaklaştı Kripto para piyasası, lider kripto para birimi Bitcoin‘in geçen hafta 25.400 dolar fiyat seviyelerine kadar gerilemesi ile birlikte son 1 haftalık zaman dilimi içerisinde düşüş yönlü bir ivme yakaladı. Kripto para piyasasındaki çoğu altcoin, bu süreçte yüksek oranlarda değer kayıpları kaydetti. Kripto para ekosisteminin toplam piyasa değeri, CoinMarketCap (CMC) verilerine göre 1,04 trilyon dolar seviyelerine geriledi. Pepe coin de bu süreçte yüksek oranlarda değer kayıpları kaydeden kripto para birimleri arasında yer aldı. Son 1 haftalık zaman dilimi içerisinde %10’a yakın bir değer kaybı kaydeden Pepe coin, 0,00000078 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye başladı. Ayrıca Pepe coin, CoinMarketCap (CMC) verilerine göre piyasa değeri en yüksek 100 kripto para birimi arasında, yüzdelik olarak son 1 haftada en çok değer kaybeden kripto para birimleri arasına girdi. Kaydedilen son düşüşlerin ardından Pepe coin’in toplam piyasa değeri de 306,77 milyon dolar seviyelerine geriledi. Düşüş Devam Edecek mi? Son dönemlerde Pepe coin’deki değer kayıplarının yanı sıra portföyünde yüksek miktarlarda kripto para bulunduran ve kripto ekosisteminde ‘balina’ olarak tabir edilen adresler de borsalara yüksek miktarlarda kripto para transferi gerçekleştirdi. On-chain veri analizi platformu Lookonchain, Twitter hesabından yaptığı bir paylaşım ile aynı gün içerisinde gerçekleşen üç farklı işleme ilişkin güncel verileri paylaştı. Lookonchain’in paylaştığı verilere göre gün içerisinde 1,5 trilyon PEPE, üç farklı adres tarafından kripto para borsası Binance‘e gönderildi. Lookonchain, paylaşımında bu üç farklı cüzdan adresinin muhtemelen aynı yatırımcıya ait olabileceğini vurguladı. Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir. Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Kaynak: coin-turk.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!