NFT
Tecrübeli Analist Ralli Beklediği 3 Altcoin Sıraladı! Büyük Çıkış Öngörüsü!
Tecrübeli Analist Ralli Beklediği 3 Altcoin Sıraladı! Büyük Çıkış Öngörüsü!

Tecrübeli Analist Ralli Beklediği 3 Altcoin Sıraladı! Büyük Çıkış Öngörüsü!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Özet

Kripto para analisti Altcoin Sherpa, iki düşük piyasa değerli altcoin’i radarına aldı: Venus (XVS) ve Flux (FLUX). Analist, her iki altcoin’in de ana direnç seviyelerini aşmadan önce dibe vurduğunu veya vuracağını öngörüyor. Altcoin Sherpa ayrıca yükseliş bekleyerek yakından takip ettiği bir diğer altcoin olarak COTI’ye (COTI) işaret etti. Piyasaya etkisi: Nötr
12:25
11 Eylül 2023

Ortaya koyduğu öngörülerin gerçekleşmesiyle yakından takip edilen kripto para analisti ve trader’ı Altcoin Sherpa, iki düşük piyasa değerli altcoin’i radarına aldığını açıkladı. Analist, radarı altında iki altcoin’in dibe vurduğu ya da vurmak üzere olduklarını öne sürerek ciddi çıkış yapmaları beklediği yönünde öngörüde bulundu. İşte Altcoin Sherpa’nın radarındaki altcoin’ler.

İçerik Rehberi

ToggleAltcoin Sherpa: XVS ve FLUX Dibe VurduAnalist COTI’yi de Yakın Takipte Altcoin Sherpa: XVS ve FLUX Dibe Vurdu Anonim kripto para analisti ve trader’ı Altcoin Sherpa, sosyal medya platformu X’ten merkeziyetsiz finans (DeFi) kredi platformu Venus (XVS) ve İş Kanıtı (Proof of Work) konsensüs mekanizması tabanlı altcoin’i Flux’u (FLUX) yakından takip ettiğini söyledi. Altcoin Sherpa, her iki altcoin’in de kilit seviyelerini aşmadan 4 saatlik fiyat grafiğindeki 200 Üssel Hareketli Ortalama (EMA) yakınındaki direnç üzerinde ana alanlarda konsolide olduğunu belirterek şu ifadeleri kullandı:

XVS ve FLUX’u yakından takip etmelisiniz. Önlerindeki dirençlerin hemen yakınında konsolide oluyorlar. Bu direnç, 4 saatlik zaman dilimindeki 200 EMA’nın hemen yakınında yer alıyor. Dip oluşumu yaptıkları görülüyor. Bence her ikisi de direnci büyük patlama yaparak geçecekler.

Analistin radarındaki XVS, bu yazının hazırlandığı sırada 67.9 milyon dolar piyasa değeri ile yazı yazıldığı sırada 4,39 dolardan işlem görürken, FLUX ise 100 milyon dolar piyasa değeri ile 0,39 dolardan fiyatlanıyor. Analistin paylaştığı fiyat grafiklerine bakıldığında XVS’nin 4 dolar civarında dibe vurmasını beklediği, FLUX’ın hemen hemen dibe vurduğunu öngördüğü görülüyor. Analist COTI’yi de Yakın Takipte Altcoin Sherpa ayrıca merkeziyetsiz ödeme ağları ve stablecoin’ler oluşturmak için optimize edilmiş bir DAG protokolü olan COTI‘yi (COTI) de yakından takip ediyor. Analist, zaten elinde COTI tuttuğunu ve 0,0469 dolar ve 0,0507 dolar seviyelerinden çıkış yapmayı planladığını aktardı. CoinMarketCap verilerine göre COTI, yazım sırasında son 24 saatte yüzde 3,3 düşüşle 0,04118740 dolardan işlem görüyor. Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Kaynak: coin-turk.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!