NFT
Santiment İki Altcoin İsmi Verdi: “Diğerlerine Göre Yüksek İlgi Görüyorlar!”
Santiment İki Altcoin İsmi Verdi: “Diğerlerine Göre Yüksek İlgi Görüyorlar!”

Taze Adresler Bugün Yüklü Miktardaki Altcoini Soğuk Cüzdanlarına Çektiler: İşte Detaylar

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

FED’in bu haftaki faiz kararının ardından bazı altcoinlerde yeni cüzdanlar oluşturuldu ve bu cüzdanlar merkezi kripto para borsalarından yüklü miktarda token çekti.

Verilere göre yeni oluşturulan bir cüzdan bugün gün içerisinde 4.08 milyon Curve Finance (CRV) tokenini Binance’ten çekti. Bu tokenlerin toplam değeri 1.96 milyon dolar olarak kaydedildi. Curve Finance son zamanlarda gündemde yerini koruyan kripto paralardan biri. Tokenin güç verdiği DeFi platformu büyük bir hack saldırısının kurbanı olmuştu.

Saldırı öncesi 0.72 dolar civarından işlem gören CRV tokeni bu yazının yazıldığı anlarda 0.48 dolar seviyesinde bulunuyor.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Coinbase’in Bitcoin Rezervlerini Tuttuğu Cüzdan Keşfedildi: İşte İçindeki BTC Miktarı

Bununla birlikte asıl taze cüzdan aktivitesi gözlenen altcoin ise Chainlink (LINK) oldu. 15 Eylül tarihinden bu yana Chainlink tokeninde 81 yeni balina cüzdan oluşturuldu ve bu balina cüzdanlar 18 Eylül tarihinde Binance’ten LINK tokenlerini soğuk cüzdanlarına çekmeye başladı.

81 cüzdan toplamda 7.26 milyon LINK (31.58 milyon dolar) tokenini yeni oluşturdukları cüzdanlarına çekti.

LINK fiyatı son bir ay içerisinde dikkat çekici bir yükseliş gösterdi ve geçtiğimiz aya göre %13 değer kazandı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!