sikayetkripto
Taylandlı İki Büyük Banka, Bu DeFi Projesine Yüklü Miktarda Yatırım Yaptı!
Taylandlı İki Büyük Banka, Bu DeFi Projesine Yüklü Miktarda Yatırım Yaptı!

Taylandlı İki Büyük Banka, Bu DeFi Projesine Yüklü Miktarda Yatırım Yaptı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tayland’ın bazı büyük bankalarının risk sermayesi kolları, DeFi platformu Forward’ı 5 milyon dolarlık bir çekirdek finansman turunda destekledi.

Primestreet Capital liderliğindeki finansman turuna Kasikornbank ve Bank of Ayudhya’nın yanı sıra Ratanakorn Technology Group, GBV Capital ve Varys Capital ile ilişkili risk sermayesi şirketleri katıldı.

Forward, küresel fonlardan ve iki büyük Tayland bankasından yatırım alan ilk DeFi projesi olduğunu ileri sürüyor.

Taylandlı İki Dev Banka, DeFi Türev Ticareti Protokolü Forward’a Yatırım Sağladı

Forward, long ve short pozisyonları eşleştiren merkeziyetsiz vadeli işlem ticareti için bir protokol geliştiren bir DeFi platformudur. Şirket, bunun emir defterlerini kısıtlamak veya piyasa yapıcılara güvenmek zorunda olmadığı anlamına geldiğini söyledi.

Forward’ın kurucusu ve CEO’su Chanon Charatsuttikul yaptığı duyuruda şunları söyledi:

“Türev ürünlerin işlem hacmi, spot işlem hacminden yaklaşık 3 kat daha büyük ve hala büyümeye devam ediyor.

Bu nedenle Forward, yaptırım uygulanan ülkelerden ve adreslerden yapılan işlemleri engelleyen bir sistemle merkeziyetsiz bir türev platformu geliştirmeye odaklanıyor.

Fon toplama işlemi Tayland’ın kripto para sektöründeki dalgalanmaların ortasında gerçekleşti. Geçtiğimiz ay Tayland’ın en eski bankası Siam Commercial Bank, kripto para borsası Bitkub’ı satın almak için 500 milyon dolarlık bir anlaşmadan vazgeçmişti.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Bu DeFi Platformunun Geliştiricileri Yüzbinlerce Dolar ile Ortadan Kayboldu!

Satın alma işleminin iptali, Tayland Menkul Kıymetler ve Borsa komisyonunun Bitkub’a KUB Coin’in borsadaki listeleme sürecini gözden geçirmesini emretmesinden yaklaşık bir ay sonra gerçekleşmişti.

Kripto para borsası Huobi de kısa süre önce düzenleyici sorunları gerekçe göstererek Tayland’daki faaliyetlerini durdurmuştu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!