Son Zamanların Gündemdeki Piyasa Yapıcısı DWF Labs Bu Ay Yüklü Miktarda Kar Etti – İşte Tüm İşlemleri
Son Zamanların Gündemdeki Piyasa Yapıcısı DWF Labs Bu Ay Yüklü Miktarda Kar Etti – İşte Tüm İşlemleri

Tartışmalı Şirket, Henüz Bugün Yüklü Miktarda Topladığı Altcoinin Tamamını Saatler Sonra Sattı

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son günlerin en fazla konuşulan piyasa yapıcı şirketi DWF Labs, bugün birtakım alışılagelmişin dışında altcoin işlemleri gerçekleştirdi.

Şirket, bugün öğleden sonra saat 2 civarında satın aldığı 1.8 milyar LeverFi (LEVER) tokenini kripto para borsası Binance’e transfer etti. Bu miktardaki LEVER tokeninin dolar bazında değeri 2.85 milyon dolar civarında ve LEVER’ın 45 milyon dolarlık piyasa değeri göz önüne alındığında ciddi bir rakam.

Bununla birlikte LEVER fiyat grafiği incelendiğinde DWF Labs tarafından yapılan satışın fiyatı çok da etkilemediği gözleniyor. Aksine, LEVER fiyatı bugün %12’den fazla değer kazandı ve bu yazının yazıldığı anlarda 0.001737 dolardan işlem görüyor. Şirket, Binance’e fiyat 0.00171 seviyesindeyken transfer gerçekleştirdi.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
FTX Yeni Yönetiminden Önemli Uyarı: “Son Tarih Yaklaşıyor”

Şirketin cüzdanının bu tokenleri teslim aldığı anda ise LEVER fiyatı 0.001555 dolardı.

LEVER altcoin fiyatında gün içerisinde yaşanan gelişmeleri gösteren CoinMarketCap grafiği.

Wintermute Trading, Singapur’daki Token2049 konferansında rakibi olan DWF Labs’i piyasayı manipüle etmekle suçlamıştı. DWF Labs ekibi ise bu açıklamayı gülünç bulmuş ve bir yalanlama yayınlamıştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!