Bernstein’dan Spot Bitcoin ETF Raporu: “BTC’nin Piyasa Değerine Etkisi Büyük Olur”
Bernstein’dan Spot Bitcoin ETF Raporu: “BTC’nin Piyasa Değerine Etkisi Büyük Olur”

Tanınmış Analist, Bitcoin’de Kritik Seviyeleri Açıkladı: “Bu Seviyenin Aşılması Yükselişi Devam Ettirir”

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tanınmış bir analiste göre Bitcoin boğa kırılmasının işaretlerini gösteriyor.

Kripto para trader’ı ve analist Michaël van de Poppe, Bitcoin ’in fiyat hareketi ve potansiyel senaryolar hakkındaki görüşlerini Twitter’da paylaştı.

Van de Poppe, Bitcoin ’in yukarı doğru bir kırılma yaşamasının muhtemel göründüğünü, ancak bazı önemli seviyelerin aşılması gerektiğini söyledi. Bitcoin ’in uzun vadeli trendin önemli bir göstergesi olan 200 haftalık üssel hareketli ortalamanın (EMA) üzerinde tutunduğuna dikkat çekti.

Ayrıca Eylül ayının, kripto para yatırımcılarının ağır kayıpların yaşandığı bir ayı tanımlamak için kullandığı bir terim olan “rektember” olmadığını belirtti.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Bir Kripto Para Borsasında Daha Hack Şüphesi: Dışarıya Yüklü Transfer Oldu

Bununla birlikte, Bitcoin ’in düşük seviyeleri tekrar test etmemesi gerektiği konusunda da uyardı, zira analiste göre bu durum çok sayıda stop-loss emrini tetikleyerek daha fazla aşağı yönlü baskıya neden olabilir. Van de Poppe, Bitcoin ’in 25.600-25.900 dolar aralığını koruması gerektiğini açıkladı.

Öte yandan analiste göre 26.800 dolar seviyesinin net bir şekilde kırılması, yükselişin süreceği anlamına gelebilir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!