NFT
SWIFT O Altcoini Seçti! Potansiyeli Yüksek Kripto İçin Alım Fırsatı Mı?
SWIFT O Altcoini Seçti! Potansiyeli Yüksek Kripto İçin Alım Fırsatı Mı?

SWIFT O Altcoini Seçti! Potansiyeli Yüksek Kripto İçin Alım Fırsatı Mı?

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Özet

Swift 31 Ağustos tarihinde Chainlink testlerinin raporunu yayınladı. LINK Coin fiyatı 6,14 dolar üzerinde kapanışlara ihtiyaç duyuyor. Düşüş senaryosunda 5,6 ve 5 dolar bölgeleri dikkat çekiyor. Piyasaya etkisi: Negatif
01:00
6 Eylül 2023

Blockchain tabanlı ödeme hizmetleri gelecekte çok daha yaygın hale gelecek ve bu alandaki şirketler şimdiden hazırlanıyor. Visa, Mastercard, SWIFT ve diğerleri kendilerine kripto para için ortaklar buldu. Bu teknolojinin gelecekte yaygın biçimde kullanılacağına inanan devler önemli adımlar atıyor. Ancak ayı piyasalarının acımazlığı tüm bunlara rağmen ilgili kripto paraları ezmeye devam ediyor.

İçerik Rehberi

1Chainlink (LINK) ve SWIFTChainlink (LINK) Yorum Chainlink (LINK) ve SWIFT Chainlink (LINK) fiyatı, altcoin piyasalarında hakim olan düşüş rüzgarlarının ortasında 6 dolarlık direnç bölgesini kalıcı olarak aşamadı. Kritik on-chain ölçümler fiyatın yörüngesine dair önemli sinyaller veriyor. Swift ağı kısa süre önce Chainlink, CitiBank ve diğer küresel finans kurumlarıyla iş birliği içinde başarılı bir tokenizasyon testi gerçekleştirdiğini duyurdu. Birkaç gün sonra, LINK’in fiyatı 4 Eylül’de 6 dolar bölgesini geçici olarak aştı. 31 Ağustos’ta küresel ödeme işleme platformu SWIFT, birden fazla kamu ve blockchain rasında tokenize değer transferini kolaylaştırmak için Chainlink altyapısının kullanımını içeren işlem testlerinin sonuçlarını yayınladı. Testte CitiBank ve diğer bazı küresel finans kuruluşları yer aldı. Chainlink (LINK) Yorum Santiment grafiğine göre, 100.000 ila 1 milyon LINK bakiyesine sahip kripto balinaları 30 Ağustos itibariyle yalnızca 188 milyon token tutuyordu. Swift raporunun ardından bakiyelerine 2 milyon LINK Coin daha eklediler. Bu satın alımların zamanlaması, Swift’in son güncellemesinin balinaların Chainlink‘in DeFi ve TradFi kurumları arasında büyük ölçekli bir iş birliğini kolaylaştırmada merkezi bir rol oynayabileceğine olan güvenini artırdığını da gösteriyor. Balinalar satın almaya devam ederse, artan piyasa likiditesi LINK fiyatını önümüzdeki haftalarda yeni zirvelere taşıyabilir. Fiyat yazı hazırlandığı sırada 6,14 dolarlık kritik bölgenin hemen altında alıcı buluyor. Fiyat eğer bu bölgeyi aşar ve 6,43 dolar üstü kapanışlar yapabilirse 6,81 ve 7,39 dolara kadar toparlanma devam edebilir. Sonraki hedeflerse 7,71 ve 8,2 dolarda bulunuyor. Şimdilik düşüşü sınırlandıran şey 5,88 dolar desteğinin korunuyor olmasıdır. Bu bölgenin altında 5,6 ve 5 dolar destekleri bulunuyor. BTC ise yazı hazırlandığı sırada 25.715 dolarda negatif seyrini sürdürüyor. Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir. Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Kaynak: coin-turk.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!