NFT
2023’te En Çok Trade Edilen Altcoin XRP Oldu! İşte Diğerleri
2023’te En Çok Trade Edilen Altcoin XRP Oldu! İşte Diğerleri

Sürpriz Altcoin Eylül Başından Bu Yana Faaliyetlerinde Patlama Yaşıyor

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Açık web uygulamaları için merkeziyetsiz bir platform olan Near Network (NEAR), faaliyetlerinde Eylül 2023’te bir patlama yaşadı.

Resmi istatistiklere göre, ağ günde son zamanlarda günde ortalama 1.9 milyona yakın işlem gerçekleştirdi ve günlük aktif hesap sayısı 730.000’den fazla oldu.

5 Eylül’de ağ, toplam işlemler, aktif hesaplar ve gaz kullanımı gibi çeşitli ölçümlerde yeni zirvelere ulaştı.

Bu büyümenin ana etkenlerinden biri, yapay zeka odaklı satış ekosistemi Cosmose AI’nin bir parçası olan blok zinciri tabanlı bir sadakat programı olan KAI-Ching oldu. KAI-Ching, kullanıcıların Sephora, Starbucks ve Nike gibi binlerce çevrimiçi ve çevrimdışı mağazada ödüller kazanmasına ve kullanmasına olanak tanıyor.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
FTX, Airdrop’u Düşmek Üzere Olan Altcoin Projesine Dava Açtı: Milyon Dolarlar Talep Ediyorlar

Program son iki hafta içinde Near Network kripto para ağında 14.88 milyon işlem gerçekleştirerek platformdaki en popüler uygulamalardan biri haline geldi.

NEAR üzerindeki günlük işlem sayısını gösteren grafik.

Bununla birlikte son aktivite artışı, NEAR altcoin fiyatında kendisini çok gösteremedi. Token son bir haftada yalnızca %1.95 değer kazandı ve bir ay önceki seviyesine göre %14 düşüş ile 1.15 dolardan işlem görüyor.

NEAR, 17 Ocak 2022 tarihinde 20.42 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmıştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!