MEXC
sikayetkripto
Spor Dünyasının Kripto Para Sektörüne İlgisi Devam Ediyor: Bir Anlaşma Daha Yapıldı!
Spor Dünyasının Kripto Para Sektörüne İlgisi Devam Ediyor: Bir Anlaşma Daha Yapıldı!

Spor Dünyasının Kripto Para Sektörüne İlgisi Devam Ediyor: Bir Anlaşma Daha Yapıldı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para şirketi Chain, New England Patriots Amerikan futbol takımının resmi Blockchain ve Web3 sponsoru olmak için bir anlaşma imzaladı.

New England Patriots Kripto Para Şirketi Chain İle Sponsorluk Anlaşması İmzaladı

Yapılan açıklamada, şirketin ayrıca New England Revolution futbol takımına, Gillette Stadyumuna ve hemen yakınındaki Patriot Place merkezine de sponsor olacağı belirtildi.

Anlaşmada Chain ile ortaklık kuran Patriots Sports + Entertainment’ın satıştan sorumlu başkan yardımcısı Murray Kohl, “Patriots ve Revolution, teknoloji ortaklarımızla birlikte her zaman yenilikçilikte lider olmak için çabalıyor,” dedi.

Web3 ile de aynı şekilde yenilikler yapmaya çalışacağız. Taraftarlarımız Patriots ve Revolution ile daha önce hiç mümkün olmayan şekillerde bağlantı kurabilecekler diye belirtti.

Chain, özellikle Gillette Stadyumu’nun bu yeni dünyada etkileyici, türünün tek örneği deneyimler sunmasına yardımcı olacak.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Uzun Sürenin Ardından Kripto Dünyasından Yeni Sponsorluk: Manchester City ile Anlaşıldı!

Blockchain tabanlı şirket, Citigroup, Capital One ve Visa gibi destekçilerden 40 milyon dolardan fazla para toplayarak Bitcoin, kriptografik defterler ve bulut altyapısı oluşturuyor.

Spor dünyasıyla birkaç kripto şirketi daha büyük anlaşmalar yapmıştı. FTX borsası geçen yıl e-spor takımı TSM’ye adını TSM FTX olarak değiştirmesi için 210 milyon dolar ödemişti.

Bu rakam, Los Angeles’taki Staples Center’ın adının Crypto.com Arena olarak değiştirilmesini sağlayan 700 milyon dolarlık anlaşmaya kıyasla daha düşük bir rakam olarak kalmıştı.

Yakın bir zamanda, kripto borsası OKX, İngiltere Premier Ligi şampiyonu Manchester City ile 2022/2023 futbol sezonunda takımın antrenman kitinde logosunun yer alması için bir anlaşma yaptı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!