MEXC
Sotheby’s, Sağlık Çalışanları İçin Yardım Müzayedesi Düzenliyor
Sotheby’s, Sağlık Çalışanları İçin Yardım Müzayedesi Düzenliyor

Sotheby’s, Sağlık Çalışanları İçin Yardım Müzayedesi Düzenliyor

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Müzayede evi Sotheby’s, sağlık çalışanlarını desteklemek için NFT yardım müzayedesi düzenliyor.

Şimdiye kadarki en etkili NFT yardım müzayedelerinden birine ev sahipliği yapmaya hazırlanan Sotheby’s, halk sağlığı savunucusu ve kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Sostento ile “Gifted The 140 Collection” NFT’leri için birlikte çalışıyor.

One of the largest NFT charity auctions ever opens for bidding today! In Gifted: The 140 Collection, we bring you 7 NFTs, in editions of 20, from the @twitter 140 collection in collaboration with @sostento to support front line healthcare workers. https://t.co/TBFDItlA57 pic.twitter.com/vvJXA4LBxs

— Sotheby's Metaverse (@Sothebysverse) November 22, 2021

Müzayede “The 140 Collection” ilhamını Twitter’dan alıyor; sosyal medya devi Haziran ayında “140 kişi için 140 ücretsiz NFT” tweeti atarak 140 şanslı kişiye ücretsiz NFT hediye etmişti.

Sostento iş birliğiyle Sotheby’s, NFT’lerin kültürel anlarda ve etkinliklerde artan önemini vurgulayarak, en değerli mesleklerden birini desteklemek için sosyal medya devinin dijital eserlerinden yararlanıyor.

“Şimdiye Kadarki En Büyük NFT Yardım Müzayedesi Olacak”

Orijinal koleksiyona çok benzeyen ‘Gifted’, 20’lik sürümlerden oluşan yedi benzersiz NFT’yi içeriyor ve Sotheby’s tarafından “şimdiye kadarki en büyük NFT yardım müzayedesi” olarak adlandırıldı.

Koleksiyon, Twitter topluluğunu ve platformun benzersiz kültürünü vurgulayan, Twitter logosunun ilk tasarımlarından eski 140 karakterlik sınırına kadar Twitter’ın birçok yönünü gösteren bir dizi yaratıcı içerikten oluşuyor. Elde edilen gelir sağlık çalışanlarına destek veren bir kuruluş olan Sostento’ya bağışlanacak.

Müzayede, ‘Sotheby’s Metaverse’de 30 Kasım’a kadar devam edecek.

www.coinkolik.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Crypto Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!