sikayetkripto
Ünlü Analist, Bitcoin ve Altcoinleri Yorumladı!
Ünlü Analist, Bitcoin ve Altcoinleri Yorumladı!

Son Günlerde Yükseliş Eğilimi Gösteren Bu Altcoin Stake Etme Özelliğini Tanıttı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başarılı projeler arasında gösterilen Chainlink (LINK) altcoin stake özelliğini ilk olarak küçük bir gruba sunacak ve ardından 8 Aralık’ta halka açık bir lansman yapacak.

 Chainlink (LINK) Altcoin Staking Başlatıyor

Ekip, 1 Aralık’ta Chainlink ile ilgili merakla beklenen stake etme girişimlerine ilişkin bir güncelleme yayınladı. Buna ek olarak, oracle sağlayıcısı, 6 Aralık’ta Ethereum ana ağında stake etmenin faaliyete geçeceğini de belirtti.

Başlangıçta, Chainlink staking için kilitleme süresi 12 ila 24 ay arasındaydı. Ancak, topluluk ve node operatörlerine bu konuda ekip tarafından danışıldı ve sonuçta ürünün daha sık piyasaya sürülmesiyle birlikte artan bir yineleme oranı elde edildi.

Ayrıca her sürümün kritik özelliklere odaklanacak yoğunlaştırılmış bir kapsama sahip olacağı belirtildi.

“Sonuç olarak, Staking’in bir sonraki sürümünün (v0.2) 9-12 ay içinde piyasaya sürülmesi planlanıyor, bu noktada v0.1 Staker’ları staked LINK ve ödüllerinin kilidini açabilir veya taşıyabilir.”

Bunlar, stakeleri sınırlandırılmış bir havuzda yaklaşık 53.270 dolara eşdeğer olan 7.000 LINK‘e kadar stake etme olanağına sahip olacaklar.

8 Aralık’ta, stake havuzu daha geniş bir kitle tarafından erişilebilir hale gelecek ve diğer tüm LINK token sahiplerinin katılmasına izin verecek.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Analistten Bitcoin (BTC) Kehaneti: 2024'te 100.000 Dolar İçin Olasılık Verdi!

Chainlink Haberlerine Fiyat Tepkisi

Bitcoin ve Ethereum gibi diğer coinlerin, kripto borsası FTX’in çöküşüne yanıt olarak eşzamanlı olarak düştüğü göz önüne alındığında, Chainlink’in yerel tokenı LINK, yaklaşan stake etme özelliğini çevreleyen heyecandan kısa vadede kazanmış gibi görünüyor.

Bu yazının yazıldığı sıralarda Chainlink’in fiyatı 7.63 dolar seviyelerinden işlem görüyordu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!