Son Dakika! Terra Kurucusu Do Kwon, LUNA İçin “Canlandırma Planını” Tanıttı!
Son Dakika! Terra Kurucusu Do Kwon, LUNA İçin “Canlandırma Planını” Tanıttı!

Son Dakika! Terra Kurucusu Do Kwon, LUNA İçin “Canlandırma Planını” Tanıttı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Terraform Labs kurucusu Do Kwon, kısa bir süre önce Terra (LUNA) forumunda paylaştığı gönderisinde “Terra Ekosistemi Canlandırma Planını” tanıttı.

Do Kwon: “Terra Blockchain’i Yeniden Başlatılacak ve 1 Milyar Yeni Token LUNA Ve UST Yatırımcılarına Dağıtılacak”

Kwon’un “Canlandırma Planında” tüm Terra Blockchain’inin yeniden başlatılması ve 1 milyar adet yeni tokenin tamamen UST ve LUNA yatırımcılarına dağıtılması yer alıyor.

Bilindiği üzere bu hafta Terra’nın stablecoini TerraUSD’nin (UST) 1 dolara endeksli olması gereken fiyatı bir ölüm girdabına girip 0.0010 dolar civarına kadar düşmüş ve 30 milyar doların üstünde varlık silinmişti. UST’nin kardeş tokeni LUNA’nın fiyatı da sürekli olarak piyasaya sürülen tokenler nedeniyle neredeyse sıfırlandı.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Luna Destekçisi Zhu Su, Sonunda Sessizliğini Bozdu!

LUNA tokenin fiyatı yalnızca geçtiğimiz hafta 80 dolardan işlem görüyordu.

Terraform Labs’deki ekibiyle birlikte Terra Blockchain’ini kuran Do Kwon, bugün paylaştığı ve yeni önerileri içeren gönderisinde Terra ekosisteminin tamamen çöktüğünü kabul etti.

Kwon, konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Son marjinal alıcılar ve satıcılar kapitülasyona uğramasının ardından UST fiyatının yeniden 1 dolara sabitlenmesi sağlansa bile LUNA yatırımcıları çok ciddi bir şekilde likide oldu ve seyreltildi ki, küllerimizden yeniden doğabilecek ekosisteme sahip olamayacağız.”

Kwon, UST yatırımcıları ile de sözlerine şöyle devam etti:

“UST yatırımcıları ağ üzerinde büyük bir paya sahip olmalı çünkü bu yatırımcılar, ağın borç sahipleri olarak sonuna kadar ellerinde tuttukları tokenler için bir tazminatı hakkediyorlar.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Crypto Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!