Ripple (XRP) Davasının Bu Yıl Bitmesini Bekleyen CEO Yeni Planlarını Açıkladı!
Ripple (XRP) Davasının Bu Yıl Bitmesini Bekleyen CEO Yeni Planlarını Açıkladı!

Son Dakika: Ripple CEO’sundan Önemli Açıklamalar – Fortress Trust’ı Satın Almaktan Vazgeçtiler

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para şirketi Ripple’ın CEO’su Brad Garlinghouse, şirketin Fortress Trust’ı doğrudan satın alma işlemine devam etmemeye karar verdiğini açıkladı. Birkaç hafta önce Ripple, şirketi satın almak için bir niyet mektubu imzalamıştı, ancak o zamandan beri rotasını değiştirdi.

Planlardaki bu değişikliğe rağmen Ripple, Fortress Trust’ın yatırımcısı olmaya devam edecek. Garlinghouse, Fortress ekibini yetenekleri ve gerçek müşteri sorunlarını çözen ürünler yaratma becerileri nedeniyle övdü.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Jerome Powell’ın Bugünkü Kritik Konuşmasından Önce Üst Düzey FED Yetkilisinden Önemli Açıklamalar Geldi!

Sonuç başlangıçta planlanandan farklı olsa da, Ripple Fortress Trust’ı desteklemeye devam etmek niyetinde ve gelecekte onlarla işbirliği yapmayı umuyor.

Fortress Trust, dijital varlıklar için güvenli ve uyumlu saklama, ticaret ve raporlama hizmetleri sunan bir platform. Şirket, hedge fonları, aile ofisleri ve borsalar dahil olmak üzere 100’den fazla kurumsal müşteriye sahip olduğunu iddia ediyor. Fortress Trust, Bitcoin, Ethereum ve Litecoin gibi diğer kripto para birimlerinin yanı sıra XRP’yi de destekliyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!